VOLEJTE 800 154 723  

Realitní kancelář DACHI spolehlivost doporučená přáteli

Nepřehlédněte v nabídce
nové byty v Olomouci

Prodáme Vaši nemovitost!
Přidejte nabídku zde

Sháníte nemovitost?
Zadejte Vaši poptávku zde

Reference

 1. Dobrý den , děkuji za spolupráci. Jsem s Vašimi službami spokojená a určitě Vás doporučím dále. Spolupráci s Vaší realitní makléřkou bych hodnotila velmi kladně, na profesionální úrovni. Děkuji a zdravím. / J.M. 
 1. Dobrý večer, paní Žďárská, nakonec nemáme o tento byt zájem. Musím Vám však mnohokrát poděkovat, byla jste velmi sympatická a hlavně milá při prohlídce. I kvůli Vám jsme nad tímto bytem dost přemýšleli a kdybychom byli našli 5.člena, tak bychom pravděpodobně po něm "šáhli". Bohužel. Možná jste přestala číst už na prvním řádku, pokud jste však došla až tady, tak bych Vám chtěl popřát moc štěstí. Děláte tu práci vážně dobře. Třeba někdy nashledanou. L.H.
 1. Dobrý den, chtěl bych pochválit za aktivní práci Vaši makléřku p.Kummerovou. Byla velice ochotná. Mám několik bytů, které pronajímám a v minulosti jsem měl se zprostředkováním u jiných rk problémy. U vás proběhlo vše hladce, proto u vaší realitní kanceláře rád zůstanu. D.K. 
 1. Zdravím Vás a ráda bych poděkovala. I když náš prodej bytu byl dost komplikovaný a zároveň s prodejem bytu jsme i kupovali dům, tak vše, díky paní Hanelové a Vašemu advokátovi proběhlo rychle a bez komplikací. Děkuji, budu Vás ráda doporučovat. I. H. 
 1. Dobrý den. Velice děkuji za pravidelné zasílání nabídek. Jste jediná kancelář, která nabídky opravdu posílá. U ostatních rk si většinou jen poznačili kontakt a pak se už nic nedělo. Je fajn, když nemusím nabídku každý den sledovat a vím, že se ke mně nové byty dostanou. Byt jsem si již z Vaší nabídky vybral a tak ještě jednou děkuji. R.P. 
 1. Vážená paní Janíčková, děkuji Vám za zaslanou nabídku i za všechny předchozí a zejména děkuji za Vaši svědomitost. V tuto chvíli se zdá, že jsme nebytové prostory dle našich představ našly. Mějte se fajn. J.J. 
 1. Dobrý den, děkujeme vašemu finančnímu poradci panu Kroutilovi. Nenutil nás jako jiní poradci do konkrétní banky, ale udělal nám srovnání všech bank a možných úvěrů na trhu. Díky tomu jsme se mohli dobře rozhodnout a získali jsme výborný úrok a poplatky za vedení účtu zdarma. Děkujeme tedy za výborné služby! J.B. 
 1. Ráda bych poděkovala paní Žďárské za profesionální práci. Náš případ byl komlikovanější, ale vše proběhlo rychle a bez jakýchkoliv stresů. Bylo bylo vidět, že ji práce opravdu baví a má dlouholeté zkušenosti v tomto oboru. P.N. 
 1. Dobrý den, děkuji moc za pomoc v naší zoufalé finanční situaci. Pokud bychom prodej a exekuci neřešili přes Vás, tak bychom pravděpodobně přišli o všechno. Doporučuju všem, kteří se dostali do podobné situace, aby neváhali a své problémy řešily s RK Dachi co nejdříve. Dokážou pomoct a jejich právníci věcem kolem exekucí rozumí. A.M. 
 1. Díky Vám jsem po dlouhé době sehnal ideální nebytové prostory pro můj obchod. I když jste hned neměli vyhovující prostory, které by se mi líbily, tak zásluhou paní Hanelová a Kummerové, které mi často volaly a posílaly nové a nové nabídky dle mých požadavků, tak se mi nakonec podařilo najít pěkný prostor za rozumnou cenu. Děkuji tedy a přeji hodně úspěchů. K.H. 
 1. Dobrý den paní Nerušilová, prosím o zrušení ústní rezervace bytu v projektu SLAVONÍNSKÁ Olomouc. Nakonec jsme se i přes zajímavou nabídku s manželkou shodli, že nám nabízená lokalita nevyhovuje. Rád bych  ocenil velice  vstřícný , profesionální i osobní  přístup,  s kterým jste se nám věnovala. Do budoucna uvítám případnou nabídku i jiných deve-projektů vaší realitní kanceláře. Doufám že Vám tato skutečnost nezpůsobila nějaké komplikace. R.S.

 2. Dobrý den paní Kelnarová, potvrzuji že  dnes byla připsána celková částka 2 mil.Kč na můj účet za prodej členských práv mého bytu. Děkuji Vám za Vaše služby a jsem velice spokojená. P.N.

 3. Vážení, děkuji Vám za zprostředkování prodeje mé nemovitosti a to zejména pani Kelnarové, přeji Vám všem hodně úspěchů v novém roce. J.C.

Realitní kancelář DACHI s. r. o.
Tel.: (+420) 585 224 559
E-mail: dachi@dachi.cz
Máte připomínky a komentáře k této stránce?
Pokud ano, budeme rádi, když nám je sdělíte. Máme zájem na tom, aby Vám naše stránky sloužily co nejlépe. Pro zadání vzkazu klikněte zde a vyplňte formulář.

Captcha

Navštivte nás na adrese
Ztracená 34, 779 00 Olomouc
Provozní doba:
Po - Čt 8:15 - 18:00, Pá 8:15 - 15:00

ARK Jsme členem
Asociace realitních
kanceláří v ČR

Mapa webu | Tisk stránky | RSS kanál
Copyright 2012 Realitní kancelář DACHI s. r. o.
Tvorba www stránek WINTERNET s. r. o.

Ukázat naší adresu na mapě

Nabídky naleznete také na domybytypozemky.cz