VOLEJTE 800 154 723  

Realitní kancelář DACHI spolehlivost doporučená přáteli

Nepřehlédněte v nabídce
nové byty v Olomouci

Prodáme Vaši nemovitost!
Přidejte nabídku zde

Sháníte nemovitost?
Zadejte Vaši poptávku zde

Financování bydlení

Chcete řešit možnosti financování? Poradíme Vám nejlepší a nejvýhodnější možnosti. Náš finanční poradce Vám zdarma nachystá nezávazné kalkulace, sdělí, jestli na hypotéku dosáhnete a zařídí pro Vás ten nejlepší hypoteční úvěr či úvěr ze stavebního spoření. Garantujeme Vám nejnižší úrokové sazby a nejvýhodnější podmínky.

Aktuálně se úrokové sazby hypoték se dostaly na historické minimum. Nikdy nebyly hypotéky levnější! Kromě toho nám navíc nahrávají nebývale levné nemovitosti, jejichž ceny popadaly podobně jako úrokové sazby u hypoték.

Dokonce se při dnešních nízkých úrocích častokrát stává, že si lidí berou hypotéku i v případě, že sice mají hotovost, ale tu mohou použít a zainventovat jinde a lépe. Právě díky těmto pro kupující pozitivním faktorům byl rok 2012 co do objemu zrealizovaných hypoték druhým nejsilnějším.

Pokud si nyní vezmete hypotéku a pořídíte si vlastní bydlení, náklady na bydlení včetně splátky hypotéky vás vyjdou podobně jako byste bydleli v podnájmu, ovšem s tím zásadním rozdílem, že budete bydlet ve vlastním.

Nemovitost je navíc jednou z nejlepších investic současnosti a dá se říci, že nejjistějších, neboť o nemovitost už jen tak nepřijdete. Z dlouhodobého i historického horizontu jsou nemovitosti dobře se hodnotící záležitostí, tudíž je veliká pravděpodobnost, že pokud nemovitost pořídíte dnes, za nějakých pár let její hodnota vzroste. Zato, kdybyste bydleli v podnájmu, tak stále platíte za něco, co nebude nikdy Vaše, pouze přeplácíte za podnájem.

Případné dotazy vám rád zodpoví:

Pavel Kroutil
tel: 777 241 912
e-mail: pavel.kroutil@dachi.cz

 

Realitní kancelář DACHI s. r. o.
Tel.: (+420) 585 224 559
E-mail: dachi@dachi.cz
Máte připomínky a komentáře k této stránce?
Pokud ano, budeme rádi, když nám je sdělíte. Máme zájem na tom, aby Vám naše stránky sloužily co nejlépe. Pro zadání vzkazu klikněte zde a vyplňte formulář.

Captcha

Navštivte nás na adrese
Ztracená 34, 779 00 Olomouc
Provozní doba:
Po - Čt 8:15 - 18:00, Pá 8:15 - 15:00

ARK Jsme členem
Asociace realitních
kanceláří v ČR

Mapa webu | Tisk stránky | RSS kanál
Copyright 2012 Realitní kancelář DACHI s. r. o.
Tvorba www stránek WINTERNET s. r. o.

Ukázat naší adresu na mapě

Nabídky naleznete také na domybytypozemky.cz