Prodej 2 velmi zachovalých chat o velikosti (42 m²+ 21 m²) s pozemky o výměře 1 304 m² v chatové osadě Velká – Hůrka, Velká nad Vltavou, okres Příbram

DACHI exkluzivně nabízí prodej dvou samostatně stojících chat se zahradou v chatové osadě Velká – Hůrka.
Chaty stojí na vlastním pozemku, který se nachází na svahu v nádherné lokalitě, přímo pod lesem s krásným výhledem na Vltavu. Součástí prodeje dvou chat - jedna chata o zastavěné ploše 42 m² s pozemkem 323 m², druhá chata o zastavěné ploše 21 m² s pozemkem 280 m² je také samostatný pozemek - zahrada o velikosti 638 m².
Dispozice:
1) Chata 21 m² s pozemkem 280 m²: V 1.NP chaty jsou dva malé sklípky. V 2.NP se nachází menší zastřešená terasa, kde vcházíme do předsíně, kde se nachází soc. zázemí - sprchový kout, umyvadlo, WC. Dále vcházíme do obývacího pokoje, který je propojený s jídelním koutem a kuchyní, zde sporák na propan-butan, kamna na tuhá paliva, spižírna a dřevěné schody, které vedou do 3.NP, kde je velice pěkná dřevem obložená ložnice s dvěma střešními okny. Voda je rozvedena vlastním čerpadlem ze spodní chaty do kuchyně a koupelny, teplá voda z bojleru. Je zde zavedená elektřina, která má samostatný elektroměr, odpad septik. Okna dřevěná, podlahy dřevěné, vinyl, lakované palubní desky. Střecha šindel. Pozemek je oplocený, terén pozemku je mírně svahovitý.
2) Chata 42 m² s pozemkem 323 m². V 1.NP chaty se nachází prostorný sklep, zde je čerpadlo pro horní chatu, dále vybetonovaná místnost WC. V 2.NP se nachází zastřešená terasa, kde vcházíme do předsíně a obývacího pokoje, který je propojený s jídelnou, za kterou je ložnice a kuchyň, zde sporák na propan-butan, kamna na tuhá paliva. V 3.NP ložnice. Voda zde není zavedená přímo do chaty. Ve sklepě vývod kohoutku. Chata má vlastní studnu s hloubkou do 20 m. Je zde zavedená elektřina, která má samostatný elektroměr, odpad septik, topení na tuhá paliva. Okna dřevěná, podlahy dřevěné, vinyl, lakované palubní desky. Střecha plechová. Pozemek je oplocený, terén pozemku je mírně svahovitý.
Velká je část obec Kamýk nad Vltavou v okrese Příbram. Nachází se asi 2,5 km na sever od Kamýku nad Vltavou. Vesnicí protéká Vltava. Vesnicí prochází silnice II/102. Lokalita zabezpečuje celkovou občanskou vybavenost (obchod, škola, školka, lékař, pošta, restaurace, …).
Cena:
cena na dotaz
cena na dotaz

Kontaktujte poradce

Pošlete dotaz k nabídce

Napište poradci pro další informace či domluvení prohlídky.
Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Parametry nemovitosti

  • Číslo nabídky:KVdo10635
  • Užitná plocha:138.17 m2
  • Umístění :Kamýk nad Vltavou
  • Vlastnictví :osobní vlastnictví
  • Stav objektu :velmi dobrý
  • Konstrukce :smíšená
  • Energ. náročnost:G - Mim. nehospodárná
  • Parkování :Venkovní stání
  • Sklep:ano
  • Terasa:ano
Jsme tady s Vámi už 29 let.
Máme nejširší nabídku v Olomouci a okolí.
Stará se o Vás tým 23 odborníků.
Jsme Dachi.
780
aktuálních nabídek
3850
prodaných nemovitostí
5269
realizovaných pronájmů
33
realizovaných projektů

Chcete vědět o nabídkách, které se nikde neinzerují?

Realitní kancelář DACHI s. r. o.

TELEFON
+420 585 224 559
E-MAIL
dachi@dachi.cz
NAVŠTIVTE NÁS NA ADRESE
Ztracená 34, 779 00 Olomouc