Prodej dřevostavby rodinného domu 4kk+2, 168m2+160m2 suterén, Laškov

Prodáváme unikátní dřevostavbu nízkonákladového rodinného domu v Laškově (kolaudace 2010, dům však po většinu doby zůstal neobývaný). Nezvyklý design domu udělá dojem: jednak výrazné prvky dřevostaveb v americkém stylu od exteriéru do nejmenších detailů v interiéru domu, jako i promyšlené využití přírodních materiálů. Při vstupu do domu nás vítá ohromující výška stropu, sahající ve vstupní hale a obývacím pokoji až do výšky 5,5 metrů; do obývacího pokoje vstupuje nádherné přirozené světlo. Dominujícím prvkem celého domu zvenčí i zevnitř je dřevo - vynikají dřevěné dveře a zárubně, místy aplikace šindelů v interiéru a především dubové podlahy po takřka celé ploše domu, které jsou kompletně protkány podlahovým topením. Dalším prvkem, který svádí k pohledu je břidlicové obložení a to opět přímo při vstupu do domu a především pak na čelní straně kuchyňské linky, která jako lomená příď vstupuje do prostoru obývacího pokoje. Svrchní plocha kuchyňské linky je rovněž výrazným prvkem interiéru, je tvořena mohutnou deskou imitující kámen.
Pozornost si zaslouží i impozantní kuchyň, některé spotřebiče jsou ve vysokém nadstandardu a v nerezové povrchové úpravě, především dvoudveřová elektrická trouba prominentní italské značky Baumatic s vestavěným grilem, ale i objemná dvoudveřová lednice s mrazákem ETA, dále jsou k dispozici vestavěná myčka na nádobí, čtyřbodová indukční deska; povrchová deska kuchyňské linky ve vnitřní části kuchyně vyhotovením koresponduje s bukovými podlahami. Dřez a pracovní plocha jsou orientovány směrem do obývacího pokoje - tak, aby paní domu byla i za přítomnosti v kuchyni součástí rodinného dění. V kuchyni se nachází prostor pro spižírnu, v současnosti prádelna.

Dům nabízí dvě esteticky čisté bílé koupelny se sprchovými kouty a WC, z nichž jedna náleží dvěma ložnicím, druhá další ložnici na opačné straně domu. Velkou přidanou hodnotou tohoto domu je zděná šatna ke každé ložnici; další větší šatna je ve vstupní části domu, prostorné vestavěné skříně. Veškeré technické zázemí domu, vedení rekuperace, podlahového topení domu a elektrický kotel, na jehož bázi je vyhřívaná voda, je ve sklepení domu; podlažní plocha sklepu kopíruje půdorys zastavené části domu, tedy ohromných 168m2! Suterén tak nabízí spoustu prostoru pro případné vybudování dalších tří rozměrných místností. Součástí domu je rozlehlá dřevěná pavlač objímající jihozápadní stěnu domu s výhledem na zahradu a do přilehlé zástavby. Dům o výměře 168m2 a přilehlý pozemek o celkové výměře 1505m2 je ze severu i jihu obklopen pouze jedním sousedem na každé straně, všechny ostatní pozemky v okolí jsou zalesněny anebo jsou v zemědělském půdním fondu, jedná se o nádherné umístění domu v krajině a místo stvořené pro klidný život v obklopení lukami a přírodou.
Nemovitost získala štítek PENB skupiny B, má rekuperaci, podlahové topení, nízké provozní náklady a je zde instalován plně funkční alarmový systém napojen na telefon majitelů.
Cena:
cena na dotaz

Kontaktujte poradce

Pošlete dotaz k nabídce

Napište poradci pro další informace či domluvení prohlídky.
Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Parametry nemovitosti

 • Číslo nabídky:KKdo7649
 • Užitná plocha:168 m2
 • Umístění :Laškov
 • Patro:přízemí z 1
 • Vlastnictví :osobní vlastnictví
 • Stav objektu :velmi dobrý
 • Konstrukce :dřevostavba
 • Energ. náročnost:B - Velmi úsporná
 • Parkování :Venkovní stání
 • Sklep:ano
 • Terasa:ano
Jsme tady s Vámi už 26 let.
Máme nejširší nabídku v Olomouci a okolí.
Stará se o Vás tým 28 odborníků.
Jsme Dachi.
850
aktuálních nabídek
3350
prodaných nemovitostí
4780
realizovaných pronájmů
25
realizovaných projektů

Chcete vědět o nabídkách, které se nikde neinzerují?

Realitní kancelář DACHI s. r. o.

TELEFON
+420 585 224 559
E-MAIL
dachi@dachi.cz
NAVŠTIVTE NÁS NA ADRESE
Ztracená 34, 779 00 Olomouc