Prodej nově zrekonstruovaného samostatně stojícího patrového domu

Exkluzivně nabízíme prodej nově zrekonstruovaného samostatně stojícího patrového domu s pozemkem 471m2 v klidném centru obce Luká na Olomoucku. Dům má nové rozvody elektřiny, vody a topení, zateplení podlah, stropů, střechy a fasády, nový komín, nová okna (trojsklo) a dveře, vstup do domu, příjezdovou komunikaci.
PENB je v kategorii B – velmi úsporná.
Dům je z poloviny podsklepený (40m2), má dvě patra (každé patro 84 m2). Dispozice 4+1 (s možností úpravy na 5+1 za příplatek). V přízemí se nachází ložnice, šatna, prostorný obývací pokoj, kuchyň, samostatná koupelna s vanou (sprchou) a WC. V patře se nachází dva samostatné pokoje, samostatná koupelna s WC a sprchou. Ve sklepě se nachází 3 samostatné prostorné místnosti pro skladování různého vybavení či potravin.
Dům je napojen na elektřinu, obecní vodovod, splaškovou kanalizaci (vše zrekonstruované v roce 2018). Zdrojem vytápění jsou samoregulační elektrické topné kabely ve všech podlahách (40% úspora) a příprava na krb (tuhá paliva). Pro ohřev TUV v koupelnách jsou elektrické bojlery. Na pozemku se nachází hluboká kopaná studna s vysokou hladinou spodní vody. Z boku domu je vyhrazený prostor pro garážové stání s možností přestavby na uzavřenou garáž.
V současnosti je interiér celého domu těsně před dokončením a je možné ho upravit do finální podoby podle požadavků kupujícího. Kupující si může vybrat za příplatek podlahy, obklady, kuchyňskou linku, krb, vybavení WC, koupelen apod.

V sousedství domu se nachází nové dětské hřiště s moderními hracími prvky pro děti všech věkových kategorií. V obci je plná občanská vybavenost – lékař, pošta, škola, školka, obchody, obecní úřad s rozšířenou působností, dům s pečovatelskou službou, restaurace, kostel, hřiště, sportovní kluby. V obci je několik významných regionálních zaměstnavatelů, kteří neustále poptávají nové zaměstnance.
Cena:
3 590 000 Kč
prodáno

Kontaktujte poradce

Pošlete dotaz k nabídce

Napište poradci pro další informace či domluvení prohlídky.
Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Parametry nemovitosti

 • Číslo nabídky:AOdo8044
 • Užitná plocha:210 m2
 • Umístění :Luká
 • Patro:2. patro z 2
 • Vlastnictví :osobní vlastnictví
 • Stav objektu :velmi dobrý
 • Konstrukce :smíšená
 • Energ. náročnost:B - Velmi úsporná
 • Parkování :Garáž
 • Sklep:ano
 • Terasa:ano
Jsme tady s Vámi už 30 let.
Máme nejširší nabídku v Olomouci a okolí.
Stará se o Vás tým 23 odborníků.
Jsme DACHI.
780
aktuálních nabídek
3850
prodaných nemovitostí
5269
realizovaných pronájmů
33
realizovaných projektů

Chcete vědět o nabídkách, které se nikde neinzerují?

Realitní kancelář DACHI s. r. o.

TELEFON
+420 585 224 559
E-MAIL
dachi@dachi.cz
NAVŠTIVTE NÁS NA ADRESE
Ztracená 34, 779 00 Olomouc