Prodej novostavby rodinného domu 4+kk/5+kk 142m2, s pozemkem 250m2 v Olomouci, v části Týneček

Nabízíme Vám prodej novostavby rodinného domu 4+kk/5+kk s užitnou plochou 142m2, s pozemkem 250m2 v Olomouci, v části Týneček. Jedná se o moderní, kvalitně provedenou stavbu v nadčasovém designu. Jsou to dva domy, které jsou stavebně oddělené, každý dům má svoji stěnu a mezi stěnami je tepelná a zvuková izolace - v místě, kde se domy setkávají.
Dům B je dispozičně řešený jako 4+kk (lze udělat i jako 5+kk). 1NP má užitnou plochu 72,33m2. 2NP má užitnou plochu 69,32m2. Plocha pozemku je 250m2. V 1NP se nachází: zádveří, chodba se schodištěm, obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem a koupelna. V 2NP se nachází chodba se schodištěm, ložnice, šatna, 2 pokoje a velká koupelna.
Dům je zděný zdivem Porotehrm 300 profi a zateplený polystyrenem. Objekt bude kompletně dokončený. Vytápění je podlahové řízené termostatem pro každou místnost (příp. část místnosti) zvlášť. Schodiště železobetonové se skleněným zábradlím. Podlahy budou vinylové, dlažba a obklad v koupelně bude velkoformátový. V domě budou 2 koupelny: v 1NP koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a wc. Dále prostor na pračku, sušičku a další úložný prostor. Ve 2NP velká koupelna s vanou, sprchovým koutem, 2 umyvadla a wc. Domy jsou napojeny na vodovodní řad a obecní kanalizaci. Na zahradě bude dřevěná terasa, srovnaná ornice a pletivové oplocení. Prostor před domem bude také upraven: přístupový chodník, záhon a vydlážděná 2 parkovací stání. Předpokládaný termín kolaudace únor 2022. Dům je situován 10 minut (6km) jízdy od centra Olomouce, severovýchodním směrem. Během několika dojezdových minut je dosažitelné oblíbené výletní místo Olomoučanů – Svatý Kopeček, včetně Zoologické zahrady. Spojení také MHD. Hlavní nádraží je vzdálené 4km. V případě zájmu o podrobnosti nebo prohlídku volejte realitního poradce.
Cena:
cena na dotaz
Informace v realitní kanceláři

Kontaktujte poradce

Pošlete dotaz k nabídce

Napište poradci pro další informace či domluvení prohlídky.
Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Parametry nemovitosti

  • Číslo nabídky:LUdo11004
  • Užitná plocha:141.65 m2
  • Umístění :B. Martinů, Olomouc
  • Vlastnictví :osobní vlastnictví
  • Stav objektu :novostavba
  • Konstrukce :cihlová
  • Energ. náročnost:B - Velmi úsporná
  • Parkování :Venkovní stání
Jsme tady s Vámi už 29 let.
Máme nejširší nabídku v Olomouci a okolí.
Stará se o Vás tým 23 odborníků.
Jsme DACHI.
780
aktuálních nabídek
3850
prodaných nemovitostí
5269
realizovaných pronájmů
33
realizovaných projektů

Chcete vědět o nabídkách, které se nikde neinzerují?

Realitní kancelář DACHI s. r. o.

TELEFON
+420 585 224 559
E-MAIL
dachi@dachi.cz
NAVŠTIVTE NÁS NA ADRESE
Ztracená 34, 779 00 Olomouc