VOLEJTE 800 154 723  

Realitní kancelář DACHI spolehlivost doporučená přáteli

Prodej řadového domu 3+1 163m2, Prostějov

Nabízíme řadový rodinný se zahradou v centru Prostějova k prodeji. Dispozice domu jsou tvořeny vstupní chodbou do domu, kuchyní, rekonstruovanou verandou včetně nového zastřešení, třemi pokoji a prostornou a vysokou půdou s možností vestavby dalších pokojů v patře. Jedná se o dům o dispozici 3+1, dva ze tří pokojů o přibližně stejných výměrách jsou průchozí, třetí neprůchozí. Okna pokojů jsou orientovány na sever, kuchyň a pavlač na jižní stranu. Zahrada o výměře (katastr+přidružený pozemek mínus půdorys domu) nabízí dostatek prostoru pro vlastní realizaci; je ze dvou stran obezděná, z východu ji uzavírá vedlejší krásně udržovaná zahrada. Prodejní cena je přívětivá v návaznosti na nutnost kompletní rekonstrukce domu včetně vybudování nové koupelny a přestavbu kuchyně. Dům se nachází v lokalitě mimořádně vhodné i ke komerčnímu využití.

KKdo7616Prodej domy

Cena: 1 500 000 Kč
Užitná plocha: 163 m2
Stav: před rekonstrukcí
Vlastnictví: osobní vlastnictví

img

Kontaktovat poradce
Karla Korytarová
736 532 213

Poslat vzkaz

Realitní kancelář Dachi disponuje nejširší nabídkou nemovitostí v Olomouckém kraji. Podívejte se na naši nabídku domů v Olomouci a okolí, bytů v Olomouci, Prostějově nebo Přerově. Samozřejmostí je kompletní právní servis a bezplatné zajištění financování.

Realitní kancelář DACHI s. r. o.
Tel.: (+420) 585 224 559
E-mail: dachi@dachi.cz
Máte připomínky a komentáře k této stránce?
Pokud ano, budeme rádi, když nám je sdělíte. Máme zájem na tom, aby Vám naše stránky sloužily co nejlépe. Pro zadání vzkazu klikněte zde a vyplňte formulář.

Captcha

Navštivte nás na adrese
Ztracená 34, 779 00 Olomouc
Provozní doba:
Po - Čt 8:15 - 18:00, Pá 8:15 - 15:00

ARK Jsme členem
Asociace realitních
kanceláří v ČR

Mapa webu | Tisk stránky | RSS kanál
Copyright 2012 Realitní kancelář DACHI s. r. o.
Tvorba www stránek WINTERNET s. r. o.

Ukázat naší adresu na mapě

Nabídky naleznete také na domybytypozemky.cz