Prodej rekreačního pozemku 5922m2, rybníku a dvou chat 1+kk a 2+kk, Olomouc

Prodáváme naprosto výjimečný rekreační pozemek, skrytou idylu přímo v Olomouci. Je situován v mimořádně vhodných podmínkách - na samotce na okraji krajského města, přesto 5 minut jízdy od samého centra Olomouce; v soukromí za stromořadím přesto ve viditelné lokalitě. Variabilita jeho využití je nasnadě, jako příležitost k dostavbě domu 3kk, či pouze k rekreaci, i jako investice za účelem pronájmu jakožto rekreačního objektu pro skupiny, jednotlivce či firmy.
Pozemky celkem jsou vyměřeny na 5922m2, dominantu tvoří jednoznačně rybník s hladinou o výměře 1363m2, situovaný vprostřed parcel a vysoký topol po jeho levé straně. Objekt je kolem dokola obehnán ještě mnoha dalšími stromy a keři v přírodní skladbě místních druhů. Součástí parcel jsou dvě chaty, obě kompletně rekonstruované roku 2013; jedna o dispozicích 1kk, druhá jako 2kk, garáž, gril a udírny. První z chat o zastavěné ploše 40m2 je tovřena obývacím pokojem sloučeným s plně vybaveným kuchyňským koutem se sklokeramickou desku a elektrickou troubou, dále sociálním zázemím, cihlovým krbem, má novou podlahu i plastová okna. Střecha je rovná, směrem vzhůru je vyveden odpad, vodovod i rozvody elektrické energie pro dostavbu dalšího patra o dvou místnostech, čímž vznikne dům 3kk. Vedle tohoto objektu se nachází zděný sklípek s klenbou, který může sloužit jako vinný, anebo jako například úložiště kol či náčiní.
Druhá z chat je větší ještě o ložnici, celkem 45m2. Její dispozice dále tvoří oddělená kuchyň s linkou se sklokeramickou desku, elektrickou troubou, lednicí, dále vlastní sociální zázemí - sprchový kout a WC. I tato chata je vytápěna kotlem na tuhá paliva. Vše včetně střechy rekonstruováno roku 2013. Vedle této chaty se nachází plocha v zámkové dlažbě pro posezení o výměře cca 4,5 x 4,5m, částečně obehnán faceblokovou stěnou. Zde je zasazena nová udírna, úložný prostor pro skladování dřeva, a kamna na nichž je kovová plotna či gril. Součástí prodeje je také garáž, která se nabízí jako další úložný prostor. Na břehu rybníka ze strany k chatám je zděné molo s ukotvením pro tři loďky, v rybníce jsou vysazeni kapři a amuři. Voda napojená do prostor chat je ze studny, v rámci pozemku je zaveden i třífázový proud.
Jedná se o dokonalé místo v prostředí přírody, zároveň však s rychlou dostupností centra města, doporučuji klientům hledajícím vyjímečný prostor soukromí ve městě.
Cena:
7 500 000 Kč

Kontaktujte poradce

Pošlete dotaz k nabídce

Napište poradci pro další informace či domluvení prohlídky.
Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Parametry nemovitosti

  • Číslo nabídky:KKpo7677
  • Užitná plocha:5922 m2
  • Umístění :Olomouc
  • Vlastnictví :osobní vlastnictví
  • Poloha:klidná část obce
Jsme tady s Vámi už 26 let.
Máme nejširší nabídku v Olomouci a okolí.
Stará se o Vás tým 28 odborníků.
Jsme Dachi.
850
aktuálních nabídek
3350
prodaných nemovitostí
4780
realizovaných pronájmů
25
realizovaných projektů

Chcete vědět o nabídkách, které se nikde neinzerují?

Realitní kancelář DACHI s. r. o.

TELEFON
+420 585 224 559
E-MAIL
dachi@dachi.cz
NAVŠTIVTE NÁS NA ADRESE
Ztracená 34, 779 00 Olomouc