Prodej starší novostavby RD v obci Suchonice, okr. Olomouc

RK Dachi vám exkluzivně nabízí prodej starší novostavby rodinného domu 4+1 v malebné obci Suchonice, 15 km od Olomouce s dobrou dostupností. Vzhledem k umístění v klidné části obce je nemovitost perfektní pro rodiny s malými dětmi, či klienty preferující klidnou zónu. Nespornou výhodou je rovněž vzrostlá oplocená zahrada s domkem o velikosti 19 m², který v současné době slouží jako sklad, disponuje však rovněž přívodem vody, elektřiny a odpadu, velmi jednoduše se dá změnit v letní kuchyni. Parkování je zajištěno na vydlážděné ploše s pergolou až pro 3 auta za sebou.
Samotný dům je velmi účelně a nízkonákladově navržen a postaven. Konstrukce budovy je cihlová, zateplená 20 cm. Stropy železobetonové. V přízemí zachován pohledový beton na stropech. Na 110 m² užitné plochy architekt velmi hezky vytvořil prostor pro pohodlné bydlení pětičlené rodiny. V přízemí se nachází útulná předsíň s úložnými prostory, komora sloužící zároveň jako kotelna, prostorný nádherně prosvělený obývací pokoj sloužící zároveň jako jídelna, samostatně oddělitná, plně vybavená kuchyň s posuvnými dveřmi a místnost momentálně sloužící jako pracovna. V přízemí je také koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V zimních měsících krásné atmosféře napomůže rovněž krbová vložka s průduchy do patra. Kromě pohledového betonu je velmi pěkným designovým i praktickým prvkem výška interiérových dveří až do stropu. Do kuchyně i pracovny jsou tyto dveře posuvné, prostor tedy lze dle nálady otevřít či oddělit. Z obývacího pokoje po bezpečném schodišti vstupujeme do patra, kde se nachází ložnice, koupelna s vanou, samostatná toaleta, a další velký obytný prostor. Tento je velmi sofistikovaně v současné době nábytkovovou sestavou zhotovenou na míru rozdělen do tří samostatných prostorů pro děti. Rovněž patro je nádherně prosvětleno.
Vytápění je zajištěno kondenzačním plynovým kotlem se zásobníkem horké vody. Dům je připojen na veškeré sítě. Obec celkově ve velmi dobré kondici. Zbudováno zcela nové hřiště.
Velmi doporučujeme prohlídku nemovitosti.
Cena:
cena na dotaz
info v RK

Kontaktujte poradce

Pošlete dotaz k nabídce

Napište poradci pro další informace či domluvení prohlídky.
Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Parametry nemovitosti

  • Číslo nabídky:LEdo8899
  • Užitná plocha:110 m2
  • Umístění :Suchonice
  • Vlastnictví :osobní vlastnictví
  • Stav objektu :novostavba první majitel
  • Konstrukce :cihlová
  • Energ. náročnost:C - Úsporná
  • Parkování :Kryté stání
Jsme tady s Vámi už 26 let.
Máme nejširší nabídku v Olomouci a okolí.
Stará se o Vás tým 28 odborníků.
Jsme Dachi.
850
aktuálních nabídek
3350
prodaných nemovitostí
4780
realizovaných pronájmů
25
realizovaných projektů

Chcete vědět o nabídkách, které se nikde neinzerují?

Realitní kancelář DACHI s. r. o.

TELEFON
+420 585 224 559
E-MAIL
dachi@dachi.cz
NAVŠTIVTE NÁS NA ADRESE
Ztracená 34, 779 00 Olomouc