Blogy o bydlení: Najděte si svůj styl a inspirujte se

30.11.-0001

Blogů o bydlení a bytovém designu na českém internetu není zrovna málo. Píši je jak profesionálové, tak lidé, kteří k tomuto tématu mají vztah a zkrášlují si a vylepšují vlastní bydlení svépomocí. Někteří mezi sebou dokonce živě komunikují a vzájemně se obohacují o nápady.

 

Blogy o bydlení ve stylu ‚udělej si sám‘

Decór Blanc je blog, na němž autorka Martina Kopecká publikuje články o postupném zkrášlování svého (jak sama píše) stoletého domu. Inspirovat se u ní můžete např. renovací terasy s dřevěnou podlahou, oživováním starého nábytku, neotřelými designovými prvky do interiéru apod.

Sama autorka pak doporučuje blogy o rekonstrukci domů a bytů svépomocí, které jsou v současné době velmi populární. Odkazuje třeba na blog Lauren-Veron, na němž se autor dělí hlavně o své nápady na „recyklaci“ starého nábytku a přidává fotky úžasně vyladěného interiéru, který je už na první pohled příjemnou kulisou nejen pro odpočinek, ale i pro společné chvíle s rodinou.

Druhým blogem doporučovaným Martinou Kopeckou jsou Maličkosti. Na těchto stránkách se autorka dělí o své velmi originální nápady na vkusné doplňky do interiéru.

 

Máte raději retro?

Nepatříte-li k příznivcům současného designu a spíše dáváte přednost starožitnostem, hledejte inspiraci třeba na stránkách Vintage Lover, který nese podtitul ‚staré je krásné… blog právě o tom‘. Autorka Monika se věnuje mj. dekoracím a květinovým vazbám, ale najdete u ní inspiraci i pro svůj byt a zahradu. Zabývá se hlavně renovacemi a jak říká, krásné dokáží být i věci za pár korun – čímž dokládá, že ani stylový interiér nemusí být otázkou velkých investic.

 

Bydlení ve skandinávském stylu

Uchvátila vás představa bydlení ve skandinávském stylu? Inspiraci pro zařízení interiéru po severském způsobu se můžete podívat na stránky Design Ville, kde najdete tipy na nábytek, textil, svítidla, doplňky pro stolování a kupříkladu i informace o výrobcích, jejichž produkty se pro záměr vytvořit si bydlení ve skandinávském stylu hodí nejvíce.

Skandinávský styl, i když v trochu jiném pojetí, má ráda také blogerka Tamaraki. Jak sama říká, černobílé interiéry bez kousku osobitosti a nápadu, jak je známe ve zkomercionalizované a počeštělé podobě, se jí nelíbí, a tak citlivě míchá různé styly, umně propojuje starší i nové kusy nábytku a ráda si vlastnoručně vyrábí drobné doplňky. Vzniká tak útulný domov a hřejivé zázemí.


Jsme tady s Vámi už 32 let.
Máme nejširší nabídku v Olomouci a okolí.
Stará se o Vás tým 15 odborníků.
Jsme DACHI.
aktuálních nabídek
780
aktuálních nabídek
prodaných nemovitostí
3850
prodaných nemovitostí
realizovaných pronájmů
5269
realizovaných pronájmů
realizovaných projektů
33
realizovaných projektů

Chcete mít přehled o novinkách ze světa realit?

Realitní kancelář DACHI s. r. o.

telefon
TELEFON
+420 736 532 201
email
E-MAIL
dachi@dachi.cz
adresa
NAVŠTIVTE NÁS NA ADRESE
Ztracená 34, 779 00 Olomouc