Reference

Velmi doporučuji realitní kancelář DACHI přes kterou řešímě veškeré prodeje a pronájmy nemovitostí. Předěvším děkuji panu Kroutilovi za příkladnou spolupráci při koupi naší nemovitostí a sjednání úvěru. Moc děkuji a doporučuji.

Martin Hájek
Pavel Kroutil
Finanční poradce
Pavel Kroutil

Realitní spolecnost DACHI mohu jen doporučit. Předevsím paní Kelnarovou a pana Kroutila za velmi vstřícný přístup a příkladnou spolupráci při koupi nemovitosti a sjednání úvěru. Byla jsem velice spokojená a moc děkuji.

Hana Fraiová
Pavel Kroutil
Finanční poradce
Pavel Kroutil

Ráda bych zde poděkovala p. Krajičkové za velmi vstřícné a milé až nadstandardní chování při prodeji nemovitosti. V RK dachi odvedli velmi dobrou práci a můžu jen doporučit. Ještě jednou děkujeme.

Petra Žáčková
Monika Krajíčková
Realitní poradce
Monika Krajíčková

Paní Kelnarová, moc Vám děkuji za vše. Jsem moc ráda, že jsem narazila právě na Vás, byla to vlastně šťastná náhoda, když jste zastupovala realitního poradce bytu, o který jsme měli zájem. Až budeme mít zrekonstruováno, zveme Vas na kafe. Mějte se moc krásně! A ještě jednou díky za vřelý přístup a projevenou empatii.

Jitka Fojtková
Olga Kelnarová
Realitní poradce
Olga Kelnarová

Na jaře roku 2015 jsem našel na internetu nabídku prodeje bytu v centru Olomouce, tedy v části města pro mne ideální. Prodej zprostředkovala realitní firma Dachi v Olomouci ve Ztracené ulici. Celou transakci prováděla paní Olha Kelnarová. Vzhledem k tomu, že trávím většinu času v Torontu, vše bylo děláno na dálku. O byt jsem měl velký zájem a měl jsem velké štěstí, že jsem mohl jednat právě s paní Olhou. Během celé doby vyjednávání vystupovala nesmírně profesionálně a efektivně. Jejích služeb si velmi vážím a v případě, že budu potřebovat jakoukoliv pomoc od realitní kanceláře v ČR, bez sebemenšího váhání se na ni obrátím. Paní Olha mi několikrát pomohla s velmi nápomocnými radami při vyhledávání dobrých a důvěryhodných místních řemeslníků. Její služby bezvýhradně doporučuji každému, kdo má zájem o realitní transakci v Olomouci a okolí.

Dr. Uhlíř
Olga Kelnarová
Realitní poradce
Olga Kelnarová

Chtěla bych tímto poděkovat pí Janě Lipkové (se kterou spolupracuji na prodeji bytu), za její profesionální přístup, ochotu a vstřícnost. Kdybych mohla hodnotit z pěti hvězdiček, tak jich pí Lipková dostane 6!!! S tak empatickým člověkem jsem se už dlouho nesetkala.

Z. Davidová
Jana Lipková
Realitní poradce
Jana Lipková

Dobrý den paní Nerušilová,
již podruhé jsme si Vás vybrali ke zprostředkování prodeje nemovitosti. Opět jste nás nezklamala. Vaše služby byly perfektní, profesionální, s velkou ochotou. Moc Vám děkujeme a určitě doporučíme svým známým.

manželé Michálkovi
Lenka Nerušilová
Realitní poradce
Lenka Nerušilová

Dobrý den paní Moniko,

chtěl bych touto emailovou poštou moc a moc poděkovat za vstřícnost, ochotu a příjemné jednání při koupi bytečku pro našeho syna. Mohli jsme s manželem zavolat prakticky v kteroukoliv hodinu, vy jste byla velmi milá a neměli jsme pocit, že obtěžujeme. Ještě jednou moc děkujeme a rádi Vás doporučíme. Mějte se moc krásně a užívejte krásné svátky vánoční v kruhu rodiny a nejbližších.

Renáta a Petr M. s rodinou
Monika Krajíčková
Realitní poradce
Monika Krajíčková

Vážená paní Žďárská,

rád bych Vám touto cestou moc poděkoval za hladký průběh koupě domu v Bystrovanech, již jsme plně nastěhovaní a těšíme se až se vyčistí voda v bazénu :-)

Vojtěch B.
Michaela Žďárská
Realitní poradce
Michaela Žďárská

I recommend Dachi to every international person! As it is one of the few, or maybe the only real estate agency in Olomouc region where they can help English-speaking customers. I am very satisfied with the help of my agent, Aneta. From the moment I arrived she was very helpful. I could reach here any moment, via Whatsapp, dial or by stepping by in the office. She tried to find a solution as soon as possible, she also helped me with problems which were not in here job package. Thanks to her, I knew everyting would be okay!

Natasja T.
Aneta Hrudová
Sekretariát
Aneta Hrudová

Paní Kummerová,

ještě jednou Vám chci moc poděkovat za vynikající práci a profesionální servis od začátku až do konce.

Budu Vás všude chválit!

Martin M.
Marcela Kummerová
Realitní poradce
Marcela Kummerová

Dobrý den paní Krajíčková,

jelikož se nestíhám zastavit u Vás v kanceláři k osobnímu setkání, tak bych Vám chtěl alespoň touto cestou poděkovat za bezkonkurenční pomoc při prodeji našeho bytu na adrese Růžová, Lutín. Při našem výběru realitní kanceláře byla DACHI až na posledním místě. Nicméně jako jediná makléřka jste poskytla příkladnou profesionální práci i nadstandardní osobní přístup, který vedl k úspěšnému prodeji. Navíc jste nám dokázala poskytnout pomoc při výběru nové nemovitosti nad rámec našeho smluvního závazku, který vedl k tomu, že jsme Vaši realitní kancelář DACHI zvolili i při koupi nemovitosti. S Vašim dovolením si ponechám kontakt na Vás a poskytnu reference svým přátelům, kteří budou potřebovat opravdu profesionální služby.

Radek S.
Monika Krajíčková
Realitní poradce
Monika Krajíčková

Dobrý den,

nedávno jsme uzavřeli kupní smlouvu na nemovitost přes vaši makléřku - Žanetu Hanelovou z Olomouce a protože jsme s ní byli velmi spokojeni, ráda bych na ni napsala recenzi.
Paní Hanelová je velmi schopná makléřka, a navíc příjemný a férový člověk. Pomáhala nám při koupi nemovitosti i nad rámec svých povinností. Bez její intervence bychom zřejmě koupi domu nedotáhli do zdárného konce. Proto velmi děkujeme a paní Hanelovou doporučujeme!

Manželé Novotní
Žaneta Hanelová
Realitní poradce
Žaneta Hanelová

Díky paní Korytarové jsme s přítelem a dvěma dětmi, po dlouhém hledání, sehnali bydlení a to během jediného dne. Paní Korytarová mě jeden den kontaktovala a domluvily jsme se hned na další den na prohlídku bytu. Během prohlídky byla velice milá a zodpověděla mi vstřícně všechny dotazy, které jsem ohledně bytu měla... a hned další den jsem šla s přítelem podepisovat nájemní smlouvu. Díky novému bydlení nám začal nový život! A za to vděčíme hlavně jí. Pokud hledáte bydlení, obraťte se na ni, zaručuji Vám příjemnou spolupráci s opravdu laskavým, milým, ochotným a vstřícným makléřem. Doporučuji. 

Kateřina Absolonová
Karla Korytarová
Realitní poradce
Karla Korytarová

Paní Moniko,

děkuji Vám za profesionální přístup, se kterým jste zvládla prodej naší bývalé nemovitosti – dům č. 7, ul. 28. října v Olomouci. Úkol to byl nelehký a jen díky Vaší zkušenosti, trpělivosti a neúnavnosti byl doveden do zdárného konce. Náročné opakované prohlídky a jednání se spoluvlastníky i zájemci jste zvládala obětavě a s optimismem sobě vlastním. Díky také za Vaše upozornění na byt v Neředíně, který jsem nyní v listopadu již úspěšně koupila ve spolupráci s paní O. Kelnarovou. Sama bych si nabídky zřejmě nevšimla.

Po kladných zkušenostech zůstanu ráda klientem RK DACHI a těším se na Vaše další realitní nabídky.

S pozdravem

Mudr. Ranochová Helena
Monika Krajíčková
Realitní poradce
Monika Krajíčková

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat paní Kelnarové za prodej bytu v Olomouci. Během prodeje se vyskytlo poměrně hodně komplikací, které nám pomohla vždy vyřešit - mohla jsem jí kdykoliv zavolat a poprosit o pomoc, kterou ona vždy poskytla i po tom, co již byla podepsaná smlouva a ona měla "takříkajíc splněno" :-D. Ještě jednou děkuji.

Lenka K.
Olga Kelnarová
Realitní poradce
Olga Kelnarová

Vážený pane Novotný,

dovolte mi touto formou Vám poděkovat za úspěšnou realizaci prodeje mé chalupy, prostřednictvím Vaší realitní kanceláře. Celý prodej se uskutečnil vysoce profesionálně a k plné naší spokojenosti. Nutno k tomu poznamenat, že toto proběhlo díky perfektní a vysoce erudované činnosti Vašeho pracovníka pana Šimečka, který byl perfektním reprezentantem Vaší kanceláře a díky jeho preciznímu vystupování, byla celá akce ve velmi krátkém čase uzavřena. Zbyněk a Ludmila Zdeborští. 

Zbyněk a Ludmila Zdeborští
Viktor Šimeček
Realitní poradce
Viktor Šimeček

Dobrý den, děkuji za spolupráci. Jsem s Vašimi službami spokojená a určitě Vás doporučím dále. Spolupráci s Vaší realitní makléřkou bych hodnotila velmi kladně, na profesionální úrovni. Děkuji a zdravím.

Jana M.
Ing. Lucie Bobková
Developerské projekty
Ing.  Lucie Bobková

Dobrý večer, paní Žďárská,

nakonec nemáme o tento byt zájem. Musím Vám však mnohokrát poděkovat, byla jste velmi sympatická a hlavně milá při prohlídce. I kvůli Vám jsme nad tímto bytem dost přemýšleli a kdybychom byli našli 5.člena, tak bychom pravděpodobně po něm "šáhli". Bohužel. Možná jste přestala číst už na prvním řádku, pokud jste však došla až tady, tak bych Vám chtěl popřát moc štěstí. Děláte tu práci vážně dobře. Třeba někdy nashledanou. Lucie H.  

Lucie H.
Michaela Žďárská
Realitní poradce
Michaela Žďárská

Dobrý den,

chtěl bych pochválit za aktivní práci Vaši makléřku p.Kummerovou. Byla velice ochotná. Mám několik bytů, které pronajímám a v minulosti jsem měl se zprostředkováním u jiných rk problémy. U vás proběhlo vše hladce, proto u vaší realitní kanceláře rád zůstanu.

Dominik K.
Marcela Kummerová
Realitní poradce
Marcela Kummerová

Dobrý den,

rád bych poděkoval paní Kelnarové za lidský, pohotový a profesionální přístup. Proti dotyčné nemůžu mít křivého slova. Převod nemovitosti se obešel bez komplikací. Spolupráci mohu jenom doporučit.

Daniel K.
Olga Kelnarová
Realitní poradce
Olga Kelnarová

Zdravím Vás a ráda bych poděkovala. I když náš prodej bytu byl dost komplikovaný a zároveň s prodejem bytu jsme i kupovali dům, tak vše, díky paní Hanelové a Vašemu advokátovi proběhlo rychle a bez komplikací. Děkuji, budu Vás ráda doporučovat.

Iveta H.
Žaneta Hanelová
Realitní poradce
Žaneta Hanelová

Dobrý den.

Velice děkuji za pravidelné zasílání nabídek. Jste jediná kancelář, která nabídky opravdu posílá. U ostatních rk si většinou jen poznačili kontakt a pak se už nic nedělo. Je fajn, když nemusím nabídku každý den sledovat a vím, že se ke mně nové byty dostanou. Byt jsem si již z Vaší nabídky vybral, a tak ještě jednou děkuji.

Radek P.
Petra Najmanová
Sekretariát
Petra Najmanová

Vážená paní Janíčková,

děkuji Vám za zaslanou nabídku i za všechny předchozí a zejména děkuji za Vaši svědomitost. V tuto chvíli se zdá, že jsme nebytové prostory dle našich představ našly. Mějte se fajn.

Jitka J.
Marcela Janíčková
Sekretariát
Marcela Janíčková

Dobrý den,
děkujeme vašemu finančnímu poradci panu Kroutilovi. Nenutil nás jako jiní poradci do konkrétní banky, ale udělal nám srovnání všech bank a možných úvěrů na trhu. Díky tomu jsme se mohli dobře rozhodnout a získali jsme výborný úrok a poplatky za vedení účtu zdarma. Děkujeme tedy za výborné služby!

Jaroslav B.
Pavel Kroutil
Finanční poradce
Pavel Kroutil

Ráda bych poděkovala paní Žďárské za profesionální práci. Náš případ byl komlikovanější, ale vše proběhlo rychle a bez jakýchkoliv stresů. Bylo bylo vidět, že ji práce opravdu baví a má dlouholeté zkušenosti v tomto oboru.

Pavel N.
Michaela Žďárská
Realitní poradce
Michaela Žďárská

Vážená paní,

chtěl bych touto cestou pochválit paní Moniku. Monika odvedla profesionální a efektivní práci. Srdečně děkuji celé kanceláři a Monice zvlášť.

Michelle G.
Monika Krajíčková
Realitní poradce
Monika Krajíčková

Dobrý den,

děkuji moc za pomoc v naší zoufalé finanční situaci. Pokud bychom prodej a exekuci neřešili přes Vás, tak bychom pravděpodobně přišli o všechno. Doporučuju všem, kteří se dostali do podobné situace, aby neváhali a své problémy řešily s RK Dachi co nejdříve. Dokážou pomoct a jejich právníci věcem kolem exekucí rozumí.

Alena M.
Pavel Kroutil
Finanční poradce
Pavel Kroutil

Díky Vám jsem po dlouhé době sehnal ideální nebytové prostory pro můj obchod. I když jste hned neměli vyhovující prostory, které by se mi líbily, tak zásluhou paní Hanelová a Kummerové, které mi často volaly a posílaly nové a nové nabídky dle mých požadavků, tak se mi nakonec podařilo najít pěkný prostor za rozumnou cenu. Děkuji tedy a přeji hodně úspěchů.

Kateřina H.
Žaneta Hanelová
Realitní poradce
Žaneta Hanelová

Dobrý den paní Nerušilová,

prosím o zrušení ústní rezervace bytu v projektu SLAVONÍNSKÁ Olomouc. Nakonec jsme se i přes zajímavou nabídku s manželkou shodli, že nám nabízená lokalita nevyhovuje. Rád bych ocenil velice vstřícný, profesionální i osobní přístup, s kterým jste se nám věnovala. Do budoucna uvítám případnou nabídku i jiných deve-projektů vaší realitní kanceláře. Doufám, že Vám tato skutečnost nezpůsobila nějaké komplikace.

Richard S.
Lenka Nerušilová
Realitní poradce
Lenka Nerušilová

Já mám velmi dobrou zkušenost. Realitní makléřka Anna Opluštilová byla vždy velice ochotná, na olomouckém trhu s realitami se skvěle vyzná a snažila se mi vyjít maximálně vstříc. Komunikace s ní je výborná a hladce proběhlo také jednání a uzavření smlouvy.

Petr Novák
Mgr. Anna Opluštilová
Realitní poradce
Mgr.  Anna Opluštilová

Dobrý den paní Kelnarová,

potvrzuji že dnes byla připsána celková částka 2 mil.Kč na můj účet za prodej členských práv mého bytu. Děkuji Vám za Vaše služby a jsem velice spokojená.

Pavlína N.
Olga Kelnarová
Realitní poradce
Olga Kelnarová

Dobrý večer paní Krajíčková,

chtěla bych Vám touhle cestou poděkovat za ochotu a vstřícnost při shánění bytu v Olomouci s kterou jsem se bohužel při oslovení jiných realitních makléřů vůbec nesetkala. I přesto, že sháním byt až k prvnímu dubnu nemám v úmyslu se již obracet na jiné realitní kanceláře, protože Vaše pozitivita a ochota mě přesvědčila, že budu ráda spolupracovat již jen s Vámi, ještě jednou děkuji.

S přáním hezkého zbytku večera.

Lenka D.
Monika Krajíčková
Realitní poradce
Monika Krajíčková

Dobrý den, nedávno jsme uzavřeli kupní smlouvu na nemovitost přes vaši makléřku - Žanetu Hanelovou z Olomouce a protože jsme s ní byli velmi spokojeni, ráda bych na ni napsala recenzi. Paní Hanelová je velmi schopná makléřka a navíc příjemný a férový člověk. Pomáhala nám při koupi nemovitosti i nad rámec svých povinností. Bez její intervence bychom zřejmě koupi domu nedotáhli do zdárného konce. Proto velmi děkujeme a paní Hanelovou doporučujeme!

Manželé N.
Žaneta Hanelová
Realitní poradce
Žaneta Hanelová

Vážená paní Nerušilová,
chtěli bychom Vám tímto poděkovat za zprostředkování koupě bytu na Wellnerové ulici v Olomouci. V důsledku Vašeho profesionálního přístupu a ochoty s kterou jste se podílela na řešení drobných problémů, které s koupí bývají spojeny, jste byla jistotou, že transakce proběhla hladce a bez problémů. Moc Vám za to děkujeme.

Michálkovi
Lenka Nerušilová
Realitní poradce
Lenka Nerušilová

Vážená paní Kelnarová,

koncem loňského roku jsme se s manželkou rozhodli prodat náš mezonetový byt v Neředíně. Prodej bytu jsme naplánovali na první pololetí roku 2018, abychom měli včas dostatek prostředků na financování našeho nového domu. Bylo nám jasné, že bude lépe svěřit tuto záležitost profesionálům, obrátili jsme se proto na RK DACHI, kde jste se nás ujala Vy. Dnes na počátku května máme za sebou předání našeho bytu novým majitelům, na účtě peníze v požadované výši a nám nezbývá než Vám velmi poděkovat za skutečně profesionální práci, kterou jste odvedla od prvotní prohlídky bytu, přes jeho prezentaci, organizaci prohlídek zájemcům, veškerou administrativu, jednání na úřadech a s notářem, atd., atd. až po finální předání bytu. Velmi jsme přivítali, že jsme se na Vás vždy mohli ve všem spolehnout a že celá záležitost proběhla hladce.

Po této zkušenosti bychom se na Vás rádi obrátili ještě jednou, a to ve věci prodej garáže, cca na počátku příštího roku.

V tuto chvíli přijměte, prosím, naše upřímné poděkování za skvělé služby Vás i Vaší realitní kanceláře a budeme se těšit na příští spolupráci.

manželé Miroslava a Pavel z Olomouce
Olga Kelnarová
Realitní poradce
Olga Kelnarová

Vřele doporučuji paní Michaelu Žďárskou. vstřícně a profesionálně nám pomohla při prodeji domu. Výborná týmová spolupráce s RK DACHI.

Martin N.
Michaela Žďárská
Realitní poradce
Michaela Žďárská

S realitními kancelářemi mám bohaté zkušenosti. V roce 2014 jsem sháněl a kupoval byt v Praze. A v roce 2016 jsem kupoval byt v Olomouci. Moje zkušenost s touto realitní kanceláří byla skvělá. Zvlášť paní Lenka Nerušilová nám velmi pomohla. Velmi oceňuju profesionální a férový přístup.

Vladimír S.
Lenka Nerušilová
Realitní poradce
Lenka Nerušilová

Dobry den paní Kummerová,

děkuji Vám pěkně za příjemné jednání a pružnost s jakou jste pro nás získala klienta a za servis ohledně vypracování nájemní smlouvy. Opět se mi potvrdilo, že Dachi je opravdu profesionální realitní kancelář a má šikovné lidi.:-)

Martin M.
Marcela Kummerová
Realitní poradce
Marcela Kummerová

Vřele doporučuji realitní kancelář DACHI pronájem nemovitosti proběhl velmi rychle hladce a profesionálně, bez jakýchkoliv problému a potíží vyšli nám všem maximálně vstříc.

Petra H.
Žaneta Hanelová
Realitní poradce
Žaneta Hanelová

Dobrý den,

Tento dopis má za účel vyjádřit spokojenost se službami poskytnutými paní Monikou Krajíčkovou. Paní Krajíčková se k nám obrátila s prosbou, jestli bychom mohli ohodnotit kvalitu jejích služeb a protože jsme s její spoluprací nadmíru spokojeni, tak to pro nás nepředstavuje žádný problém.

V našem konkrétním případě Monika vyhověla veškerým našim požadavkům s velkou profesionalitou. Zadání pro ni určitě nebylo jednoduché, protože společnou komunikaci komplikoval fakt, že žijeme s přítelem v zahraničí. Hlavním cílem bylo, aby nám Monika našla vhodný byt ke koupi, který bychom mohli nadále pronajímat, a to, pokud možno s co nejmenší účastí z naší strany. Monika musela pracovat individuálně a správně odhadnout naše potřeby. Jako velkou devizu vnímáme i Moničiny komunikační schopnosti a zejména její hlubokou znalost anglického jazyka. Také všechny potřebné náležitosti pro koupi bytu a jeho následného pronajmutí byly vždy předem perfektně připraveny tak, abychom se v České republice nemuseli zbytečně zdržovat nevznikali průtahy při převodu nemovitosti. Byt je od doby, co ho Gilles koupil obsazen a nájemné je placeno vždy řádně a včas, což vypovídá o faktu, že Monika vybírá jen ty nejspolehlivější nájemce.

S Monikou bychom rádi spolupracovali i nadále a všem vřele doporučujeme její profesionální služby realitní makléřky, zároveň však také oceňujeme i její individuální a přátelský přístup.

Dominika V. a Gilles B.
Monika Krajíčková
Realitní poradce
Monika Krajíčková

Realitní kancelář DACHI patří mezi dlouholeté partnery našeho portálu ČeskéReality.cz. Na vzájemné spolupráci si cením hlavně příkladné komunikace, kdy jsme ze strany realitní kanceláře vždy včas a přesně informování o různých změnách, novinkách apod. Díky tomu nedochází ke zbytečným "šumům", my můžeme prezentovat aktuální a pečlivě zkontrolovanou inzerci. RK DACHI vnímáme jako leadera trhu mezi realitními kancelářemi celého olomouckého regionu.

Ing. Jan Cempírek obchodní ředitel, ČeskéReality.cz
Mgr. Michaela Máté
Vedoucí sekretariátu
Mgr.  Michaela Máté

Při prodeji svého domu jsem velmi ocenil precizní a názorné nákresy slečny Nevěřilové. Jsem si jist, že poptávající klienti také.

 

Pavel Heřman
Ing. Eliška Nevěřilová
Sekretariát
Ing.  Eliška Nevěřilová

Pan Grohman se v pozemcích opravdu vyzná. Obrátili jsme se na něj ohledně koupě pozemku pro stavbu domu a byli jsme moc spokojeni. Aktivně nám vyhledával parcelu podle našich požadavků a vždy nás upozornil na všechny skutečnosti, které bychom sami těžko zjišťovali (jako např. budoucí výstavba, dosah sítí, břemena apod.). Vážíme si jeho přístupu, a ještě jednou moc děkujeme.   

manželé Loutočtí
Václav Grohman
Realitní poradce
Václav Grohman

Vážení,

děkuji Vám za zprostředkování prodeje mé nemovitosti, a to zejména paní Kelnarové, přeji Vám všem hodně úspěchů v novém roce.

Jolana C.
Olga Kelnarová
Realitní poradce
Olga Kelnarová

S paní Krajíčkovou máme dobré zkušenosti. Perfektní komunikace před i po prohlídce nemovitosti. Velice oceňujeme také snahu řešit věci s pronájem spojené. Profesionální přístup a informovanost. Vřele doporučujeme.

Martin Kulhavý a Gabriela Koudelová
Monika Krajíčková
Realitní poradce
Monika Krajíčková
Jsme tady s Vámi už 26 let.
Máme nejširší nabídku v Olomouci a okolí.
Stará se o Vás tým 28 odborníků.
Jsme Dachi.
850
aktuálních nabídek
3350
prodaných nemovitostí
4780
realizovaných pronájmů
25
realizovaných projektů

Chcete vědět o nabídkách, které se nikde neinzerují?

Realitní kancelář DACHI s. r. o.

TELEFON
+420 585 224 559
E-MAIL
dachi@dachi.cz
NAVŠTIVTE NÁS NA ADRESE
Ztracená 34, 779 00 Olomouc