Výhody pro naše klienty

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam mauris tellus, aliquet quis sagittis vel, pulvinar suscipit dui. Phasellus ultricies efficitur augue ut feugiat. Duis viverra turpis eu sem ultrices, a bibendum neque venenatis. Duis efficitur euismod nisi nec dignissim. Proin nec viverra urna. Quisque lacinia ex nibh, vitae mollis augue vulputate in. Donec erat odio, gravida at risus sit amet, porttitor venenatis risus. Nullam vestibulum consectetur lectus at consequat. Maecenas euismod magna id consequat auctor.

 • Domybytypozemky.cz
  Sreality.cz
  Reality.idnes.cz

   

 • po rozkliku asi loga

 • Pro naše klienty vydáváme již několik let v pravidelných intervalech vlastní realitní magazín s nabídkou nemovitostí. Přináší pravidelně nejnovější nabídky nemovitostí z Olomouce a okolí. Aktuální výběr realit, poptávky konkrétních klientů a největší nabídku developerských projektů v Olomouci.

  Dachi news vychází 9x ročně v nákladu 17 000 výtisku a jsou k dostání zdarma. Tištěný realitní magazín je stále velmi vyhledávaným zdrojem informací.

  Časopis je k dispozici zdarma na odběrních místech vstupů do obchodních center Olomouc City, Olomuc nebo dalších odběrných místech v Olomouci.

 • Naši klienti mohou také využít slevovou knížku obchodního centra Olomouc City a tak ušetřit na výbavě nového bytu či domu.

  Slevy platí nejen na nábytek, ale také na stylové doplňky.

  Slevová knížka
 • Co pro Vás můžeme zařídit?

  • Ubytování v apartmánu v hotelu Club Marina na Tenerife.

  • Zajištění transferu z letiště Tenerife-jih do hotelu Club Marina.

  • Zajištění letenek na Tenerife.

  Proč navštívit Tenerife?

  Tenerife je španělský ostrov patřící do Kanárského souostroví. Je známý svou rozmanitostí, ostrov je plný přírodních krás i zábavy.

  Více informací
Jsme tady s Vámi už 26 let.
Máme nejširší nabídku v Olomouci a okolí.
Stará se o Vás tým 28 odborníků.
Jsme Dachi.
850
aktuálních nabídek
3350
prodaných nemovitostí
4780
realizovaných pronájmů
25
realizovaných projektů

Chcete vědět o nabídkách, které se nikde neinzerují?

Realitní kancelář DACHI s. r. o.

TELEFON
+420 585 224 559
E-MAIL
dachi@dachi.cz
NAVŠTIVTE NÁS NA ADRESE
Ztracená 34, 779 00 Olomouc