Jak vybrat seriózní realitní kancelář? Podle kvality jejích služeb

11.10.2017

Chcete pronajmout, prodat, či naopak koupit byt? Najděte si realitní kancelář, která s vámi bude aktivně spolupracovat

 

Že služby realitní kanceláře nekončí uveřejněním nabídky na inzertním serveru, si dobře uvědomují i v DACHI. Prodejcům a poptávajícím nabízejí širokou nabídku služeb, jejichž cílem je zejména zefektivnění nabídky a poptávky na realitním trhu.

Lidé, kteří hledají dům či byt k pronájmu nebo k zakoupení, se mohou bezplatně a nezávazně zaregistrovat do databáze poptávajících a nechat si zasílat nabídky odpovídající jejich požadavkům. „S poptávajícími opravdu aktivně pracujeme. Klienti nám často říkají, že jsme jediní, kdo jim nabídky aktivně hledá a posílá,“ říká ředitel DACHI Mgr. Marek Novotný.

Stránky DACHI mají vysokou návštěvnost, sleduje je spousta poptávajících a každý měsíc zde mohou najít cca 200 nových nemovitostí. To je pozitivní zpráva i pro prodejce. Navíc díky tomu, že realitní kancelář rozesílá poptávajícím aktuální nabídky nemovitostí dle jejich požadavků, zvyšuje úspěšnost prodejců – o jejich nemovitosti se v krátké době dozví desítky zájemců a prodej tak může proběhnout velmi rychle.

 

Přehled o trhu

Zástupci realitní kanceláře také musí mít dokonalý přehled o situaci na trhu, na kterém působí – např. o vývoji cen nemovitostí v závislosti na poptávce, preferencích kupujících atd. „Pravidelně analyzujeme trh s novostavbami v Olomouci, vedeme pravidelné statistiky, z nichž je možné poté predikovat vývoj ceny a zájmu o jednotlivé byty – toho využívají také investoři, kteří s námi konzultují dispozice, ceny apod.,“ ukazuje na praxi společnosti DACHI Mgr. Novotný.

 

Léty prověřená praxe

Za každou realitní kancelář hovoří i její letitá praxe, šíře a charakter její nabídky. Kupříkladu DACHI působí v Olomouckém kraji už víc než 25 let a za tu dobu má zdejší realitní trh perfektně zmapovaný. Léta zkušeností s vývojem situace v Olomouci a svědomitá práce jejích zaměstnanců z ní udělaly silnou společnost s největším počtem nabídek nemovitostí v této lokalitě. „Významné jsou pro nás prodeje i pronájmy starších nemovitostí, ale soustředíme se také hodně na novostavby. Na našich webových stránkách máme sekci, která se věnuje novostavbám a klienti zde mohou najít pravidelně aktualizovaný přehled všech bytů v novostavbách v Olomouci,“ říká Mgr. Novotný.

K nejžádanějším novým bytům v Olomouci podle Marka Novotného v současné době patří ty z projektu Holandská čtvrť, Slavonínské zahrady a Nová Sladovna. „Holandská čtvrť láká především atraktivním prostředím – moderní bytové domy se nacházejí v klidné a zelené čtvrti, přičemž v dosahu je obchodní galerie a centrum města. Byty ve Slavoníně přitahují klienty, kteří preferují klidné bydlení v bohaté zeleni a bydlení v domech o malém počtu bytů. Byty v projektu Nová Sladovna jsou zajímavé hlavně pro náročnější klienty, a to nejen svým netradičním pojetím, ale i bezprostřední blízkostí centra a parků“ dodává ředitel realitní kanceláře DACHI.


Jsme tady s Vámi už 32 let.
Máme nejširší nabídku v Olomouci a okolí.
Stará se o Vás tým 15 odborníků.
Jsme DACHI.
aktuálních nabídek
780
aktuálních nabídek
prodaných nemovitostí
3850
prodaných nemovitostí
realizovaných pronájmů
5269
realizovaných pronájmů
realizovaných projektů
33
realizovaných projektů

Chcete mít přehled o novinkách ze světa realit?

Realitní kancelář DACHI s. r. o.

telefon
TELEFON
+420 736 532 201
email
E-MAIL
dachi@dachi.cz
adresa
NAVŠTIVTE NÁS NA ADRESE
Ztracená 34, 779 00 Olomouc