Marek Novotný

Majitel společnosti
+420608224558
„Není až tak důležité dělat věci dobře, jako je důležité dělat dobré věci.”
(autor neznámý)

Životopis

V roce 1992 jsem založil realitní kancelář DACHI a tím se začala psát nejzajímavější kapitola mého života. Hlavním pilířem při založení kanceláře byl prodej hradů, zámků, tvrzí a památkově chráněných nemovitostí na území České republiky. Ale umíme prodat komín či tunel.

Roku 1998 jsem dal popud ke změně orientace společnosti na reality regionu Olomoucka a střední Moravy. Myšlenky nad obchodováním s kouskem planety Země mne přivedly ke studiu pravoslavné teologie, kterou jsem absolvoval v roce 2004. Kromě toho jsem také vystudovaný pedagog.

Výkonné řízení firmy jsem předal, abych se mohl věnovat věcem, které mě baví nejvíce. Jsou to chytré stavby, domy s „duší“ a místa dalekého rozhledu.

V DACHI si stále užívám, když tvořím nové vize, směr a když se setkávám s lidmi z týmu a když vidím, že každý den přinášíme našim klientům realitní uspokojení.

Aktuálně rozvíjím mé druhé dítě, tou je Nezvalova Archa.
Jedinečný smarthotel, ve kterém je každý sám sobě pánem.

 

Narodil jsem se v Olomouci, v roce, kdy lidé začali chodit po Měsíci. Má cesta za vzděláním mě dovedla k učitelství na Univerzitě Palackého. Šest semestrů jsem působil jako externí lektor na UP; FTK, katedra rekreologie. V roce 1994 jsem získal certifikát po absolvování kurzu "efektivní manažer" na Open university London - CUB.

Mezi mé zájmy patří: jazzová hra na trumpetu; sborový zpěv, šachy, turistika, badminton, cestování a velmi rád plavu v rybnících. Přesto, že jsem absolvoval kurs létání na paraglidingu, cítím se mnohem bezpečněji na zemi.

Poptávky mých klientů

checkbox
checkbox
checkbox
checkbox
checkbox
checkbox
checkbox
checkbox
checkbox
checkbox
checkbox
checkbox
checkbox
checkbox
Jsme tady s Vámi už 32 let.
Máme nejširší nabídku v Olomouci a okolí.
Stará se o Vás tým 15 odborníků.
Jsme DACHI.
780
aktuálních nabídek
3850
prodaných nemovitostí
5269
realizovaných pronájmů
33
realizovaných projektů

Chcete mít přehled o novinkách ze světa realit?

Realitní kancelář DACHI s. r. o.

TELEFON
+420 736 532 201
E-MAIL
dachi@dachi.cz
NAVŠTIVTE NÁS NA ADRESE
Ztracená 34, 779 00 Olomouc