Prodej Penzionu s restaurací, ul. Lazecká, Olomouc

Nabízíme k prodeji malebný penzion s restaurací v útulné části obce Olomouc - Lazce. Tento půvabný objekt, postavený v roce 2002, je rozložen na dvou podlažích a poskytuje veškeré potřebné vybavení a infrastrukturu pro pohodlné ubytování a pohostinství. Budova je zateplená a má střechu z pálených tašek, což zajišťuje výbornou izolaci a dlouhou životnost.
Penzion nabízí různé typy ubytování, které uspokojí rozmanité potřeby hostů. Od pohodlných dvoulůžkových pokojů až po prostorné apartmány s jednou nebo dvěma ložnicemi, každý pokoj je zařízen s maximálním důrazem na komfort a pohodlí. Celkem je k dispozici 44 lůžek v 10 pokojích, přičemž terasa o ploše 21,12 m² přispívá k příjemnému prostředí pro relaxaci.
Klimatizovaná restaurace a terasa přispívají k příjemné atmosféře a celkovému zážitku hostů. Prostorné parkoviště na pozemku nemovitosti usnadňuje příjezd a parkování pro hosty. Malebná zahrádka přiléhající k restauraci vytváří ideální prostředí pro venkovní posezení a relaxaci.
Odpadní vody jsou řádně odváděny do kanalizace, voda je přiváděna z dálkového vodovodu a plyn zajišťuje pohodlné vytápění prostřednictvím centrálního domovního kotle.
Penzion se nachází v blízkosti cyklostezky podél řeky Moravy, což je ideální pro sportovně založené hosty. Díky vynikající dostupnosti prostřednictvím vlaku, městské hromadné dopravy a autobusů je penzion snadno dosažitelný jak pro hosty, tak pro zaměstnance. Navíc je výhodně situován pouhých 1,5 km od historického centra Olomouce, jehož významné památky, jako je sloup Nejsvětější Trojice zapsaný na seznam UNESCO, lákají k návštěvě.
Penzion Garnet je ideální volbou pro sportovní týmy díky své blízkosti k nedaleké sportovní hale. Lokalita je perfektní pro sportovní týmy během soustředění, které mohou využít pohodlné a moderní ubytování během svých tréninkových a soutěžních akcí.
Tento jedinečný penzion s restaurací představuje skvělou investiční příležitost v atraktivní lokalitě s mnoha možnostmi pro rozvoj a růst.
Více informací získáte na naší společné osobní schůzce.
PENB: G* (údaj není k dispozici, bude aktualizován)
Cena:
25 907 500 CZK
uvedená cena je včetně právních služeb a provize RK

Kontaktujte poradce

Pošlete dotaz k nabídce

Napište poradci pro další informace či domluvení prohlídky.
Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Parametry nemovitosti

  • Číslo nabídky:19255
  • Užitná plocha:565 m2
  • Umístění :Lazecká, Olomouc
  • Stav objektu :velmi dobrý
  • Konstrukce :cihlová
Jsme tady s Vámi už 32 let.
Máme nejširší nabídku v Olomouci a okolí.
Stará se o Vás tým 15 odborníků.
Jsme DACHI.
aktuálních nabídek
780
aktuálních nabídek
prodaných nemovitostí
3850
prodaných nemovitostí
realizovaných pronájmů
5269
realizovaných pronájmů
realizovaných projektů
33
realizovaných projektů

Chcete mít přehled o novinkách ze světa realit?

Realitní kancelář DACHI s. r. o.

telefon
TELEFON
+420 736 532 201
email
E-MAIL
dachi@dachi.cz
adresa
NAVŠTIVTE NÁS NA ADRESE
Ztracená 34, 779 00 Olomouc