Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Říkovice, okr. Přerov.

Nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům v obci Říkovice, okr. Přerov. Tento rodinný dům o zastavěné ploše 262 m2 s další plochou o výměře 176 m2 nabízí komfortní bydlení pro celou rodinu.
Dům je rozdělen na přízemí a první patro. V přízemí se nachází chodba, zádveří, technická místnost, kuchyně, dva pokoje, koupelna s vanou, samostatné WC, komora a dřevěné schodiště vedoucí do prvního patra. V prvním patře se nachází chodbička, pokoj a prostor na půdě, který lze využít podle potřeby.
Teplo v domě zajišťují radiátory spolu s turbo kotlem a teplá voda je zajištěna bojlerem. Odpadní vody jsou připojeny na kanalizaci a voda je zásobována z obecního vodovodu. Dům je také připojen na plynovou síť.
Střecha domu je pokryta plechem. Podlahy jsou částečně betonové, kamenné a prkenné. V koupelně a WC je dlažba, zatímco v ostatních místnostech je položeno linoleum. Okna jsou plastová s dvojitým sklem, která poskytují dobrou tepelnou a zvukovou izolaci.
Součástí nemovitosti je také prostorný dvůr, který poskytuje ideální místo pro odpočinek a relaxaci. Dvůr nabízí dostatek místa pro vybudování relaxační zóny, nachází se zde zastřešená terasa, kůlna, psí kotec, zastřešené stavení pro parkování auta.
Obec Říkovice se nachází v jihovýchodní části Olomouckého kraje, pouhých 9 km na jih od okresního města Přerova. Má bohatou historii a kulturu, a můžete zde najít budovu bývalého zámku a školy s přilehlým parkem, kostel sv. Anny, železniční stanici, sportovní areál s fotbalovým a tenisovým hřištěm a obchod s potravinami. Říkovice také leží na hranici Olomouckého a Zlínského kraje.
Cena:
3 989 760 CZK
vč. provize a právních služeb

Kontaktujte poradce

Pošlete dotaz k nabídce

Napište poradci pro další informace či domluvení prohlídky.
Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Parametry nemovitosti

  • Číslo nabídky:18683
  • Užitná plocha:438 m2
  • Umístění :Říkovice
  • Stav objektu :velmi dobrý
  • Konstrukce :smíšená
  • Poloha:centrum obce
Jsme tady s Vámi už 32 let.
Máme nejširší nabídku v Olomouci a okolí.
Stará se o Vás tým 18 odborníků.
Jsme DACHI.
aktuálních nabídek
780
aktuálních nabídek
prodaných nemovitostí
3850
prodaných nemovitostí
realizovaných pronájmů
5269
realizovaných pronájmů
realizovaných projektů
33
realizovaných projektů

Chcete mít přehled o novinkách ze světa realit?

Realitní kancelář DACHI s. r. o.

telefon
TELEFON
+420 736 532 201
email
E-MAIL
dachi@dachi.cz
adresa
NAVŠTIVTE NÁS NA ADRESE
Ztracená 34, 779 00 Olomouc