Penzion Běla, 32 lůžek, parcela 5 061 m2, Domašov, Bělá pod Pradědem

Penzion Běla je útulný a moderně zrekonstruovaný ubytovací komplex, který se nachází v malebném prostředí srdce Jeseníků, v klidné části obce Bělá pod Pradědem – Domašov. S rozlohou zastavěné plochy 1 375 m² a celkovou parcelní plochou 5 061 m² je tato nemovitost prostorná a pohodlná. Navíc je oplocená, což zajišťuje soukromí a bezpečí pro hosty.
Po nedávné rekonstrukci se penzion prezentuje novou střechou, moderními rozvody elektřiny a plastovými okny. Dveře masiv, vstupní dveře masiv euro profil + bezpečnostní kováni, což zajišťuje komfortní, energeticky úsporné prostředí a bezpečí. Vytápění je řešeno plynovým kotlem a voda i kanalizace jsou napojeny na obecní síť.
Penzion nabízí komfortní ubytování na dvou patrech s kapacitou 32 lůžek a prostorným apartmánem. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením a sprchou, postelí, nočními stolky, skříněmi, stolem, židlí nebo křesílkem a plazmovou televizí.
Pro relaxaci a odpočinek je k dispozici wellness zóna s vířivkou, infrasaunou, vyhřívanými relaxačními lehátky, zábavnými sprchami a různými druhy masáží. K dispozici je také plně vybavená kuchyně s nerezovými stoly a pulty, plynovými sporáky, troubami, konvektomatem, digestořemi a centrální myčkou.
Dalšími vybaveními jsou skladové prostory s regály a mrazícím boxem, restaurace s 45 místy u kachlových kamen, krytá předzahrádka a atrium s výhledem na dětské hřiště, bazén, volejbalové hřiště a zahradu. Parkoviště je uzavřené a zajištěné, a je zde také kolárna a lyžárna pro sportovní vyžití v zimní i letní sezóně.
Celkově je penzion Běla ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v krásném prostředí Jeseníků, a je plně připraven pro nového majitele, který může využít veškeré vybavení a potenciál tohoto skvělého zařízení.
Cena:
31 089 000 CZK
Uvedená cena je již včetně provize RK a právního servisu

Kontaktujte poradce

Pošlete dotaz k nabídce

Napište poradci pro další informace či domluvení prohlídky.
Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Parametry nemovitosti

  • Číslo nabídky:19090
  • Užitná plocha:5061 m2
  • Umístění :Bělá pod Pradědem
  • Stav objektu :velmi dobrý
  • Konstrukce :cihlová
Jsme tady s Vámi už 32 let.
Máme nejširší nabídku v Olomouci a okolí.
Stará se o Vás tým 15 odborníků.
Jsme DACHI.
aktuálních nabídek
780
aktuálních nabídek
prodaných nemovitostí
3850
prodaných nemovitostí
realizovaných pronájmů
5269
realizovaných pronájmů
realizovaných projektů
33
realizovaných projektů

Chcete mít přehled o novinkách ze světa realit?

Realitní kancelář DACHI s. r. o.

telefon
TELEFON
+420 736 532 201
email
E-MAIL
dachi@dachi.cz
adresa
NAVŠTIVTE NÁS NA ADRESE
Ztracená 34, 779 00 Olomouc