Prodej – dům/vila, 600 m², celková plocha pozemku 1 181 m2, Znojmo

Nabízíme k prodeji honosnou vilu z počátku 20. století s výjimečnou polohou. Na západní straně od objektu se nachází Gránické údolí s krásným výhledem na lesy, Kraví horu, řeku Dyji a některé části Národního parku Podyjí. Díky těmto atributům lze danou lokalitu popsat jako vyhledávanou jak pro účely bydlení, tak pro účely služeb zabývajících se ubytováním.

Vila je jedinečná pro své útulné prostředí, nádherný výhled na NP Podyjí, poskytnuté soukromí. Budova občanské vybavenosti s příslušenstvím je samostatně stojící, zděná, čtyřpodlažní (3 nadzemní podlaží a podkoroví) se zbytněným/vestavěným podkrovím pod stanovou střešní konstrukcí v mírném svahu se sedlovou střechou.

Dispozičně je objekt rozdělen na část restaurace s kuchyní a technickým zázemím se vstupem na prostornou zastřešenou terasu, která disponuje pergolou od firmy Gibus. v 1.NP (kotelna, předkuchyň, kuchyň, restaurace, WC muži i ženy, chodba, sklady). Hlavní vchod je umístěn v přístavbě mezipater umístěné na východní straně objektu, ze strany parkoviště. Po vstupu tímto vchodem se nachází recepce se vstupem ke schodišti níže do 1. NP/přízemí i výše do 2. NP do části se 4 hotelovými pokoji se soc. zázemím, chodbou, skladem i kanceláří se soc. zázemím. V následném mezipatře je umístěna místnost s wellness (sauna, vířivka, sprchový kout). Pokračováním po schodišti je možné se dostat do 3.NP s dalšími 4 hotelovými pokoji se soc. zázemím, z nichž jeden je se vstupem na balkon. V daném podlaží je umístěna chodba a úklidová místnost. Z podesty schodišťového prostoru ve 3.NP je rovněž zajištěn dveřmi přístup na schodiště vedoucí do bytové jednotky v podkroví. Bytovou jednotku lze dispozičně označit jako 4+1. Za vstupním schodištěm je umístěna chodba, ze které je vstup do ložnice, kuchyně, koupelny a obývacího pokoje. Z obývacího pokoje je vstup do ložnice s velmi pěkným výhledem do výše zmiňovaného údolí. Z obývacího pokoje jsou přístupné i 2 protilehlé ložnice.

Z technického hlediska se jedná o objekt zděný z masivního páleného a kamenného zdiva. Základy objektu jsou z betonových pasů. Stropní konstrukce jsou částečně dřevěné s rovným podhledem, částečně klenuté, krov je dřevěný, krytina pálená (bobrovka), klempířské konstrukce pozinkované, součástí bleskosvod. Venkovní i vnitřní omítky štukové, část fasády je ze spárovaného kamenného zdiva, vnitřní obklady keramické, podlahové krytiny vlysové dřevěné, keramická dlažba nebo koberec. Vytápění ústřední plynové. Okna plastová.

Objekt je napojen na veškerou dostupnou dopravní i technickou infrastrukturu (elektro, veřejný vodovod, kanalizace, plynovod, místní komunikace). Okolí objektu je tvořeno převážně zpevněnými plochami sloužícími jako příjezdová komunikace, parkoviště a chodník. Vše je na pozemku parc.č.2610 obezděném stěnou z betonových tvárnic. Toto vinařské město svým obyvatelům a návštěvníkům nabízí kompletní občanskou vybavenost. Nemovitost je k dispozici ihned. https://hotelkaterina.dachi.cz/
Cena:
cena na dotaz
Cena na dotaz /cena včetně provize RK a právního servisu

Kontaktujte poradce

Pošlete dotaz k nabídce

Napište poradci pro další informace či domluvení prohlídky.
Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Parametry nemovitosti

  • Číslo nabídky:18599
  • Užitná plocha:1181 m2
  • Umístění :Na Valech, Znojmo
  • Stav objektu :velmi dobrý
  • Konstrukce :smíšená
  • Poloha:centrum obce
Jsme tady s Vámi už 31 let.
Máme nejširší nabídku v Olomouci a okolí.
Stará se o Vás tým 18 odborníků.
Jsme DACHI.
aktuálních nabídek
780
aktuálních nabídek
prodaných nemovitostí
3850
prodaných nemovitostí
realizovaných pronájmů
5269
realizovaných pronájmů
realizovaných projektů
33
realizovaných projektů

Chcete vědět o nabídkách, které se nikde neinzerují?

Realitní kancelář DACHI s. r. o.

telefon
TELEFON
+420 736 532 201
email
E-MAIL
dachi@dachi.cz
adresa
NAVŠTIVTE NÁS NA ADRESE
Ztracená 34, 779 00 Olomouc