Prodej projektu rodinného domu vč. stavebního povolení a pozemku 263 m² v obci Holasice, u Brna

Dovolte nám nabídnout zajímavý projekt rodinného domu vč. vydaného stavebního povolení a pozemku o rozloze 263 m². Vzhledem k platnému stavebnímu povolení je možné hned začít s výstavbou a odpadají tak i několikaleté přípravy a vyjednávání s úřady. Tento pozemek se nachází v pěkné a klidné části obce Holasice (Rajhrad) a je určen pro výstavbu řadového rodinného domu. Všechny potřebné inženýrské sítě jsou již přivedeny a připraveny na jeho hranici.

Cena pozemku zahrnuje schválené stavební povolení a projekt pro podsklepený dvoupodlažní dům o velikosti 4+kk s garáží, jehož celková plocha činí 201 m². V 1. NP je naplánována otevřená dispozice obývacího pokoje, kuchyně a jídelny s přímým vstupem na terasu a zahradu. Ve 2.NP jsou naplánovány 3 ložnice, přičemž jedna je přímo spojena s vlastní šatnou a vstupem na terasu a dále velkoryse řešená koupelna s vanou i sprchovým koutem a dále samostatné WC.

Přiložená vizualizace slouží pouze jako orientační náhled, konkrétní projekt včetně stavební dokumentace rádi poskytneme na vyžádání. Změna projektu je možná.

Tento pozemek se nachází v klidné části obce a je v těsné blízkosti Brna. Vynikající dopravní dostupnost je zajištěna pravidelnými vlakovými a autobusovými linkami. Dojíždění autem do Brna zabere pouze 15 minut. V docházkové vzdálenosti najdete mateřskou školu, základní školu a obchody s potravinami. Obec Holasice sousedí s městem Rajhrad, které nabízí veškerou občanskou vybavenost, včetně další mateřské školy, základní školy, obchodů, lékařů, pošty a lékárny. Okolí domu poskytuje skvělé možnosti pro volnočasové aktivity, včetně dětských hřišť, sportovišť a příjemné stezky vedoucí přímo do areálu rajhradského kláštera.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Ráda Vám poskytnu podrobnější informace.
Cena:
2 600 000 CZK
+ provize RK

Kontaktujte poradce

Pošlete dotaz k nabídce

Napište poradci pro další informace či domluvení prohlídky.
Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Parametry nemovitosti

  • Číslo nabídky:18622
  • Užitná plocha:263 m2
  • Umístění :Václavská, Holasice
  • Stav objektu :projekt
  • Konstrukce :cihlová
  • Poloha:klidná část obce
Jsme tady s Vámi už 32 let.
Máme nejširší nabídku v Olomouci a okolí.
Stará se o Vás tým 18 odborníků.
Jsme DACHI.
aktuálních nabídek
780
aktuálních nabídek
prodaných nemovitostí
3850
prodaných nemovitostí
realizovaných pronájmů
5269
realizovaných pronájmů
realizovaných projektů
33
realizovaných projektů

Chcete vědět o nabídkách, které se nikde neinzerují?

Realitní kancelář DACHI s. r. o.

telefon
TELEFON
+420 736 532 201
email
E-MAIL
dachi@dachi.cz
adresa
NAVŠTIVTE NÁS NA ADRESE
Ztracená 34, 779 00 Olomouc