Prodej rodinného domu 140 m², výměra parcely 344 m², Prostějovičky

Nabízíme na prodej útulný rodinný dům v malebné části obce Prostějovičky, okres Prostějov. Tento jednopodlažní řadový dům se nachází ve velmi dobrém stavu a právě prochází rekonstrukcí, čímž nabízí novým majitelům moderní a komfortní bydlení. Dům je o dispozici 2+1, která zahrnuje obývací pokoj, kuchyň, ložnici, chodbu, komoru a koupelnu s WC. V rámci rekonstrukce byla instalována nová elektrická instalace v mědi včetně revize, což zajišťuje bezpečný provoz v celém domě. Pro vytápění slouží moderní tepelné čerpadlo umístěné ve dvou pokojích, což přináší efektivní a ekonomický způsob vytápění.
Plastová okna doplňují interiér, poskytují dostatek světla a tepelnou izolaci. Podlahy v procesu rekonstrukce a zateplené stropy přispívají k energetické úspornosti domu. Vstup do zahrady je možný přes balkonové dveře z předsíně obytné části nebo přes průjezd v domě. Zahrada nabízí zastřešenou pergolu, studnu s hloubkou 40 metrů a přístup do sklepa. Studna zatím není využívána a tak je zásobování vodou řešeno obecním vodovodem. Pro ohřev vody slouží bojler o objemu 160 litrů. Odpad je řešen pomocí žumpy a je také možná přípojka plynu, což rozšiřuje možnosti využití této nemovitosti.
Dům stojí na pozemku o rozloze 344 m², což poskytuje dostatek prostoru pro pohodlný život. Jeho přízemní charakter zajišťuje jednoduchý a pohodlný přístup ke všem prostorám, což je ideální pro rodinný život. Poloha v části obce Prostějovičky nabízí ideální kombinaci klidu přírody a snadné dostupnosti občanské vybavenosti.
Pro zájemce o prohlídku je naše realitní kancelář připravena poskytnout veškeré potřebné informace a zodpovědět dotazy. Těšíme se na setkání s vámi a představení této nemovitosti.
Cena:
2 300 000 CZK
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Kontaktujte poradce

Pošlete dotaz k nabídce

Napište poradci pro další informace či domluvení prohlídky.
Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Parametry nemovitosti

  • Číslo nabídky:19035
  • Užitná plocha:344 m2
  • Umístění :Prostějovičky
  • Stav objektu :V rekonstrukci
  • Konstrukce :cihlová
  • Poloha:klidná část obce
Jsme tady s Vámi už 32 let.
Máme nejširší nabídku v Olomouci a okolí.
Stará se o Vás tým 15 odborníků.
Jsme DACHI.
aktuálních nabídek
780
aktuálních nabídek
prodaných nemovitostí
3850
prodaných nemovitostí
realizovaných pronájmů
5269
realizovaných pronájmů
realizovaných projektů
33
realizovaných projektů

Chcete mít přehled o novinkách ze světa realit?

Realitní kancelář DACHI s. r. o.

telefon
TELEFON
+420 736 532 201
email
E-MAIL
dachi@dachi.cz
adresa
NAVŠTIVTE NÁS NA ADRESE
Ztracená 34, 779 00 Olomouc