Prodej stavebního pozemku 263 m² vč. staveb. povolení Holasice, u Brna

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek o velikosti 263 m² v obci Holasice, s možností okamžitého zahájení výstavby. Součástí ceny pozemku je platné stavební povolení a velmi zajímavý projekt rodinného domu. Tento pozemek, obdélníkového tvaru s rozměry 9,6 m x 27,5 m, je určen pro výstavbu řadového rodinného domu nebo jako investice. Největší předností tohoto místa je jeho strategická poloha v blízkosti Brna, kompletní inženýrské sítě, které jsou přímo připraveny na jeho hranicích a také možnost začít hned s výstavbou.

Pokud plánujete stavbu domu pro rodinu s dětmi, pak je toto místo pro Vás tím pravým. Nachází se totiž ve velmi klidné části obce, která nabízí bezpečné a příjemné prostředí. V blízkosti se nacházejí dětská hřiště, která jsou snadno dostupná, stejně jako další atrakce. Navíc je zde výhodná blízkost školky a základní školy, což dělá toto místo pro rodinné bydlení velmi atraktivním.

Obec Holasice je strategicky umístěna nedaleko Brna, což zajišťuje perfektní dopravní dostupnost. Můžete využít pravidelné vlakové i autobusové linky, jejichž stanice jsou v pohodlné docházkové vzdálenosti. Pokud preferujete cestování automobilem, do Brna se dostanete za pouhých 15 minut. V docházkové vzdálenosti od pozemku se nachází mateřská škola, základní škola a obchod s potravinami. Obec Holasice sousedí s městem Rajhrad a společně poskytují veškerou občanskou vybavenost, jako jsou další mateřské školy, základní škola, potraviny, lékařská péče, pošta a lékárna. Okolí domu dále nabízí mnoho možností pro volnočasové aktivity, jako jsou hřiště, sportoviště a krásná stezka vedoucí přímo do areálu rajhradského kláštera.

V případě zájmu Vám rádi poskytneme více informací k pozemku i projektu. Cena včetně odměny za zprostředkování bude upřesněna osobně.
Cena:
2 650 000 CZK

Kontaktujte poradce

Pošlete dotaz k nabídce

Napište poradci pro další informace či domluvení prohlídky.
Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Parametry nemovitosti

  • Číslo nabídky:18930
  • Užitná plocha:263 m2
  • Umístění :Holasice
  • Poloha:klidná část obce
Jsme tady s Vámi už 32 let.
Máme nejširší nabídku v Olomouci a okolí.
Stará se o Vás tým 18 odborníků.
Jsme DACHI.
aktuálních nabídek
780
aktuálních nabídek
prodaných nemovitostí
3850
prodaných nemovitostí
realizovaných pronájmů
5269
realizovaných pronájmů
realizovaných projektů
33
realizovaných projektů

Chcete mít přehled o novinkách ze světa realit?

Realitní kancelář DACHI s. r. o.

telefon
TELEFON
+420 736 532 201
email
E-MAIL
dachi@dachi.cz
adresa
NAVŠTIVTE NÁS NA ADRESE
Ztracená 34, 779 00 Olomouc