Prodej vícegeneračního domu s pozemkem 706 m2 v klidné části města Olomouce

Hledáte prostorné bydlení v klidné části města, pouhých 5 minut od centra autem, které nabízí široké možnosti využití? Tento vícegenerační dům s původními prvky v klidné části města Olomouce by mohl být právě tím, co hledáte.

Nabízíme vám ve výhradním zastoupení majitelů vícegenerační dům, postavený v roce 1923 jako úřednický dům pro zaměstnance železáren, stojící na pozemku o výměře 706 m2. Dům momentálně disponuje 2 bytovými jednotkami, půdním prostorem připraveným k rekonstrukci, sklepem o 3 místnostech a velkou zahradou. Za jeho existenci prošel několika rekonstrukcemi, ale zachoval si mnoho původních prvků, jako jsou elegantní dřevěné podlahy a vysoké stropy.

V 1. nadzemním podlaží se nachází byt o dispozici 2,5+1 s nadstandardní výměrou 127 m2. V 2. nadzemním podlaží je k dispozici jednotka stejné výměry, kde je o jeden pokoj více tedy 3,5+1. Půda má stejný půdorys jako předchozí byty a je připravena a vyklizena na případnou rekonstrukci k bydlení. Dům je z části podsklepený a výměra sklepa činí 76 m2.
Jak je patrné z výše uvedených výměr, výsadou celé nemovitosti je prostor, kterým se dříve tak nešetřilo. Každá jednotka má velkorysé pokoje pro pohodlné bydlení. Obývací pokoj v 1. nadzemním podlaží s výměrou 46 m2 je toho příkladem. V původní dispozici se myslelo i na samostatný pokoj pro komornou, který nyní poskytuje další místnost pro využití například jako pracovnu, dílnu či další ložnici. Byt v 1. nadzemním podlaží je po částečné rekonstrukci a je ihned obyvatelný. Byt v 2. nadzemním podlaží je t.č. nevyužíván a připraven k úpravě dle individuálních představ a potřeb nového majitele.

Dům má vynikající dispozice, které umožňují vícegenerační možnosti. S oddělenými jednotkami na každém patře se samostatným vstupem ze schodiště poskytuje tento dům praktické uspořádání, které nabízí místo až pro 3 rodiny či možnost pronájmu některých částí.
Za domem je krásná velká zahrada s dostatkem místa pro relaxaci, zahradní grilování a pro vaše domácí mazlíčky. Součástí zahrady je i garáž, která poskytuje dostatek místa pro vaše vozidlo a další úložný prostor. Navíc, pozemek sousedí s dalším domem pouze z jedné strany, což zajišťuje větší soukromí a klid.

Nemovitost se nachází v okrajové čtvrti města Olomouce, část Řepčín, která je známá svou klidnou atmosférou a přátelskou komunitou. Nespornou výhodou je blízkost k přírodě a zároveň rychlá dostupnost do centra. Dva kilometry vzdálené jezero Poděbrady láká k příjemné projížďce na kole či k procházce. Dům je v blízkosti veškeré občanské vybavenosti, včetně škol, obchodů a veřejné dopravy. Zastávka autobusu je vzdálena minutu chůze.

Přijďte si prohlédnout tento vícegenerační dům plný možností! Navštivte nás na prohlídce ještě dnes!
Cena:
12 390 000 CZK
kupní cena je včetně provize RK, DPH a právního servisu

Kontaktujte poradce

Pošlete dotaz k nabídce

Napište poradci pro další informace či domluvení prohlídky.
Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Parametry nemovitosti

  • Číslo nabídky:19152
  • Užitná plocha:706 m2
  • Umístění :Máchova, Olomouc
  • Stav objektu :dobrý
  • Konstrukce :cihlová
  • Poloha:klidná část obce
  • Sklep:ano

Podobné nabídky

7 311 000 CZK
7 221 000 CZK
7 501 000 CZK
Jsme tady s Vámi už 32 let.
Máme nejširší nabídku v Olomouci a okolí.
Stará se o Vás tým 15 odborníků.
Jsme DACHI.
aktuálních nabídek
780
aktuálních nabídek
prodaných nemovitostí
3850
prodaných nemovitostí
realizovaných pronájmů
5269
realizovaných pronájmů
realizovaných projektů
33
realizovaných projektů

Chcete mít přehled o novinkách ze světa realit?

Realitní kancelář DACHI s. r. o.

telefon
TELEFON
+420 736 532 201
email
E-MAIL
dachi@dachi.cz
adresa
NAVŠTIVTE NÁS NA ADRESE
Ztracená 34, 779 00 Olomouc