Pronájem exkluzivních kancelářských a obchodních prostor v atraktivní lokalitě.

Soukromá kancelář pro 5-6 osob v coworkingovém centru.

Vy máte cíl. My máme start. Chcete to spojit?

Spojujeme. Lidi i sféry. Umění a práci. Soustředění a hned potom relax. Na kafe do kuchyňky. O patro výš na oběd a večer do kina nebo na vernisáž.

Naše plně vybavené kanceláře v coworkingovém centru nabízejí stabilitu pracovního místa bez starostí o náklady na vybavení. S profesionálním servisem a různými prostředími pro schůzky, včetně konferenčních místností a relaxační zóny, jsme ideálním řešením pro efektivní práci a setkání s klienty.

Coworking není jen o pracovním stolu a židli, ale o vytváření produktivního prostředí pro různé profese. Sdílené prostory spojují lidi z různých oborů, podporují interakci a umožňují nové kontakty. Zaměstnavatelé mohou využít coworking pro flexibilní pracovní dobu a reprezentativní adresu. Coworking proměňuje práci v inspirativní společenský zážitek.

Coworkingová centra dnes slouží mnohem širšímu účelu než jen práce u počítače. Zaměstnavatelé je využívají pro schůzky a týmová setkání. Coworking nabízí různorodě navržené místnosti, které vyhovují různým účelům. Prostředí odráží firemní image a zvýrazňuje významná jednání, která přispívají k budování vztahů.

Pracujeme? Jasně že jo. Spolu i každý na svém.

AQUARIUM – kancelář pro 5-6 osob

rozšířená výbava
vlastní tiskárna
přístup 24/7
Uzavřená kancelář poskytuje dokonalé soukromí vám, případně i vašim kolegům. Přizpůsobíme ji vašim potřebám tak, abyste se v ní cítili jako ve vlastní.

Kancelář o výměře 21 metrů čtverečních se pronajímá plně zařízená, s veškerým potřebným vybavením pro 5-6 osob. V kanceláři najdete vše potřebné pro pohodlnou a příjemnou práci: vlastní tiskárnu, psací stoly, drobné kancelářské potřeby, sedací soupravu a stoleček. Velkou výhodou je přístup k budově 24/7 a recepční služby. K dispozici jsou i telefonní budky pro soukromé telefonáty, samoobslužná kuchyňka a dvě jednací místnosti (meeting room s kapacitou 10 osob a conference room s kapacitou 50 osob). Členství v coworkingu přináší spoustu výhod: výhodné ceny na pronájem meeting room (3 hodiny každý měsíc zdarma, další hodiny za sníženou cenu 500 Kč) a conference room, slevy na celý sortiment kavárny, možnost zúčastnit se zajímavých workshopů a přednášek nebo navázat nové pracovní kontakty s dalšími členy.

V případě zájmu nebo jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Cena:
25 000 CZK
vč. energií a služeb

Kontaktujte poradce

Pošlete dotaz k nabídce

Napište poradci pro další informace či domluvení prohlídky.
Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Parametry nemovitosti

  • Číslo nabídky:19138
  • Užitná plocha:507 m2
  • Stav objektu :velmi dobrý
  • Konstrukce :smíšená
  • Poloha:centrum obce
  • Výtah:ano
Jsme tady s Vámi už 32 let.
Máme nejširší nabídku v Olomouci a okolí.
Stará se o Vás tým 15 odborníků.
Jsme DACHI.
aktuálních nabídek
780
aktuálních nabídek
prodaných nemovitostí
3850
prodaných nemovitostí
realizovaných pronájmů
5269
realizovaných pronájmů
realizovaných projektů
33
realizovaných projektů

Chcete mít přehled o novinkách ze světa realit?

Realitní kancelář DACHI s. r. o.

telefon
TELEFON
+420 736 532 201
email
E-MAIL
dachi@dachi.cz
adresa
NAVŠTIVTE NÁS NA ADRESE
Ztracená 34, 779 00 Olomouc