Pronájem prostorného bytu 2,5+1 v centru, Polívkova, Olomouc

Nabízím Vám k pronájmu vzdušný, prostorný byt o dispozici 2,5+1 90 m² po zdařilé revitalizaci v bezprostřední blízkosti olomouckého parku (Čechovy sady). Je perfektní pro zájemce hledající charakterní nemovitost; nikoli novostavbu, kteří kladou důraz na lokalitu a komfort blízkosti centra města. Dispozici bytu 2,5+1 tvoří prostorná centrální chodba s jednotlivými vstupy do místností - obývací pokoj, kuchyně, ložnice, koupelny, a toalety, která je situována zvlášť. Další menší místnost je za kuchyní bytu - k využití jako slunná pracovna, úložný prostor, šatna, popř. ložnice s jednolůžkem. Revitalizace byla estetického i praktického rázu. V obytných místnostech byly zbroušeny parkety a konzervovány olejem v krásném hřejivě hnědém odstínu, rovněž okna byla přetěsněna a rámy nově natřeny (2023). V koupelně a na toaletě je 3 roky nová sanita, obklady, podlaha; kuchyňská linka je zánovní.
Ulice Polívkova je Olomoučanům dobře známá, jedna z nejoblíbenějších lokalit; nemovitosti se zde pronajímají sporadicky, neprodávají takřka nikdy a zůstávají klenotem v majetku zdejších rodin. Dům, jehož je byt součástí, je obklopen rodinnými vilami, velkým množstvím zeleně; v pěším dosahu historického centra a dopravního uzlu Nám. Národních hrdinů (2 minuty parkem), a zároveň Fakultní nemocnice Olomouc (2 minuty vilovou čtvrtí). Návaznost na park rovněž poskytuje dostupnost všech cyklostezek, sportovního vyžití a propojení se všemi městkými částmi.
Nájemné činí 16.000,- Kč + 6.000,- Kč zálohy na služby (voda, ohřev, topení, elektrická energie). Vratná kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu, provize kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21%DPH.
Cena:
16 000 CZK
+ 6.000,- Kč služby, + vratná jistota, provize RK

Kontaktujte poradce

Pošlete dotaz k nabídce

Napište poradci pro další informace či domluvení prohlídky.
Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Parametry nemovitosti

  • Číslo nabídky:18739
  • Užitná plocha:90 m2
  • Umístění :Polívkova, Olomouc
  • Vlastnictví :osobní
  • Stav objektu :velmi dobrý
  • Konstrukce :smíšená
  • Poloha:centrum obce
Jsme tady s Vámi už 31 let.
Máme nejširší nabídku v Olomouci a okolí.
Stará se o Vás tým 18 odborníků.
Jsme DACHI.
aktuálních nabídek
780
aktuálních nabídek
prodaných nemovitostí
3850
prodaných nemovitostí
realizovaných pronájmů
5269
realizovaných pronájmů
realizovaných projektů
33
realizovaných projektů

Chcete vědět o nabídkách, které se nikde neinzerují?

Realitní kancelář DACHI s. r. o.

telefon
TELEFON
+420 736 532 201
email
E-MAIL
dachi@dachi.cz
adresa
NAVŠTIVTE NÁS NA ADRESE
Ztracená 34, 779 00 Olomouc