Vyjímečný stavební pozemek v Domašově u Šternberka s výhledem do údolí

Nabízíme exkluzivní stavební pozemek na okraji obce Domašov u Šternberka. Vzhledem k nedalekému ochrannému pásmu vodního zdroje si může být kupec jistý, že i v budoucnu bude pobývat na hranici zástavby, poblíž krásných luk a lesů. Umístění vzdušné parcely v severní části obce poskytuje výhled do údolí směrem na západ, přesto se pozemek nachází ve velmi mírném svahu bez nutnosti terénních úprav. V sousedství se nachází novostavby na podobných pozemcích, nebo parcely, které taky čekají na výstavbu.
Obec pro tuto její část zbudovala novou splaškovou kanalizaci, vedoucí po západní, úrovňově nižší, hranici parcely (parcela č. 554/1 o rozloze 2.178 m2). Kanalizace dál vede na jih po parcele, která je rovněž součástí této nabídky a vybízí k vybudování soukromé příjezdové cesty (parc. č. 510/9 o rozloze 304 m2). Nově jsou v místě i rozvody vody a elektřiny, které vedou po horní / východní hranici pozemku. Vodovodní šachta a rozvaděč NN se nachází v SV rohu stavební parcely a vodovodní řad lemuje i její jižní stranu. Od severu vede k pozemku druhá příjezdová cesta a zajišťuje tak její skvělou obslužnost! Tento fakt nahrává i úvaze nad dvougeneračním bydlením, nebo jinému investičnímu záměru kupce, který bude korespondovat s územním plánováním obce. Příjezd je tedy možný z obou stran parcely o rozloze necelých 2.200 m2. Umístění kanalizace v nižší úvrati pozemku, vzhledem k jeho situaci, je výhodou pro případnou sdruženou kanalizační přípojku. V případě zájmu bych s kupcem navštívil příslušný SÚ a zjistil možnosti a kapacitu / dimenze potrubí. Pozemek a přilehlé inženýrské sítě byly primárně koncipovány pro jeden RD a bude nutné zjistit jejich možnosti a případné alternativy (řešením zde může být nepropustná jímka s nutností vyvážení).

Jedinou nevýhodou této nabídky je vymýcení menší parcely = příjezdové cesty od západu (tj. parcela 510/9 o rozloze 304 m2). V zájmu a plánu obce je vybudování asfaltových cest a osvětlení v této lokalitě - stávající stav jsou cesty zpevněné, případně travnaté. Po jednání se starostkou obce si troufnu tvrdit, že je obec ve správných rukou a je cítit chuť a dynamika v rozvoji.
Tento pozemek je svým umístěním na okraji obce s výhledem na západ do údolí výjimečný a mnoho takových k dispozici není. Neváhejte mne kontaktovat ohledně domluvy o prohlídce.
Cena:
cena na dotaz
cena zahrnuje provizi a servis RK, včetně právních služeb

Kontaktujte poradce

Pošlete dotaz k nabídce

Napište poradci pro další informace či domluvení prohlídky.
Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Parametry nemovitosti

  • Číslo nabídky:18905
  • Užitná plocha:2482 m2
  • Umístění :Domašov u Šternberka
  • Poloha:okraj obce

Podobné nabídky

Jsme tady s Vámi už 32 let.
Máme nejširší nabídku v Olomouci a okolí.
Stará se o Vás tým 15 odborníků.
Jsme DACHI.
aktuálních nabídek
780
aktuálních nabídek
prodaných nemovitostí
3850
prodaných nemovitostí
realizovaných pronájmů
5269
realizovaných pronájmů
realizovaných projektů
33
realizovaných projektů

Chcete mít přehled o novinkách ze světa realit?

Realitní kancelář DACHI s. r. o.

telefon
TELEFON
+420 736 532 201
email
E-MAIL
dachi@dachi.cz
adresa
NAVŠTIVTE NÁS NA ADRESE
Ztracená 34, 779 00 Olomouc