Prodej nebytových prostor 360m2 s širokou možností využití

Nabízíme Vám prodej komerčního prostoru - vhodného i jako investiční příležitost (plně pronajatého) na ulici Družební v Olomouci. Plocha jednotky 357,80 m2 je kolaudována (2010) jako školící středisko s bezbariérovým přístupem. Dispozičně je prostor rozdělen na neprůchozí místnosti: kancelář, technická místnost s kuchyňkou, školící sál (rozdělen zvukově izolačními, shrnovacími dveřmi na 3 samostatné místnosti). Sociální zařízení: dámské wc, pánské wc, 2x bezbariérové wc (samostatně).

Vstup do jednotky je přímo z ulice. Z vestibulu 2x samostatný vstup do školících sálů a do chodby. Z chodby vstup do 3. školícího sálu, kanceláře a na wc. Z kanceláře vstup do technické místnosti s kuchyňkou (kuchyňská linka, myčka, dřez, 2.plotynková varná deska, baterie a příprava pro mikrovlnou troubu). Energetický štítek budovy - tř. G.

Nadstandardní technické vybavení celého komerčního prostoru. Ve všech sálech hudební ozvučení (ovládání v každém sále samostatně + centrálně z jednoho sálu), rekuperace a klimatizace v sálech i v kanceláři. V celém objektu podhledové kazetové stropy, úsporné zářivky, stmívatelná bodová světla a halogenová světla v sálech (výška stropů 3,3 m, podhledová rezerva 0,5m). Nouzová světla u podlahy. Rozsáhlá infrastruktura pro připojení internetu - optický kabel až 1Gbit/s, v sálech skryté podlahové zásuvky. V celé jednotce zabezpečovací zařízení. Plastová okna, vertikální látkové žaluzie. Podlaha: zátěžové koberce - vstupní vestibul, chodba, sály a kancelář, dlažba – wc, sprcha, vinyl - technická místnost s kuchyňkou. Obložkové dýhované dveře i zárubně (dekor javor dýha). Topení – desková otopná tělesa, rekuperační vyhřívaná jednotka a stropní klimatizační panely.

Výborné možnosti parkování. Možno dokoupit 2 garážové stání (cena dohodou). V těsné blízkosti se nachází zastávka MHD, škola, školka, dvě větší restaurace, kavárna, pekárna, zdravé potraviny, italské potraviny, služby (kadeřnictví, pedikura, solárium, fitness, prádelna, atd.).

Vhodné i jako investiční příležitost, prostory se dají výborně využít jako kanceláře, školící prostory, lékařské ordinace, cvičební sály, školka..
Doporučuji prohlídku nemovitosti.
Cena:
13 400 000 Kč

Kontaktujte poradce

Pošlete dotaz k nabídce

Napište poradci pro další informace či domluvení prohlídky.
Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Parametry nemovitosti

  • Číslo nabídky:AOko8770
  • Užitná plocha:357.8 m2
  • Umístění :Družební, Olomouc
  • Patro:1. patro z 0
  • Vlastnictví :osobní vlastnictví
  • Stav objektu :novostavba
  • Konstrukce :cihlová
  • Energ. náročnost:G - Mim. nehospodárná
  • Parkování :Garáž
Jsme tady s Vámi už 26 let.
Máme nejširší nabídku v Olomouci a okolí.
Stará se o Vás tým 28 odborníků.
Jsme Dachi.
850
aktuálních nabídek
3350
prodaných nemovitostí
4780
realizovaných pronájmů
25
realizovaných projektů

Chcete vědět o nabídkách, které se nikde neinzerují?

Realitní kancelář DACHI s. r. o.

TELEFON
+420 585 224 559
E-MAIL
dachi@dachi.cz
NAVŠTIVTE NÁS NA ADRESE
Ztracená 34, 779 00 Olomouc