Ilona Rikl

Realitní poradce
+420 774 322 408
„Dělejte to, co milujete a milujte to, co děláte.”
(Steve Jobs)

Životopis

Vše začalo tím, že něco skončilo. Po úspěšném dokončení Ekonomické školy jsem nastoupila jako vedoucí provozu čerpací stanice Shell. Po dvou letech zapracování a získání zkušeností jsem si přebrala další dvě čerpací stanice u té samé společnosti. Celých devět let mého života jsem působila na půdě nadnárodní společnosti Shell, práce mě bavila a dělala jsem ji s láskou, ale protože v životě se občas nedějí věci tak, jak by si člověk zrovna přál, využila jsem příležitosti poznat svět realit.

Před 14 lety jsem dostala možnost, se o tomto oboru dovědět více. Bylo to to nejlepší, co jsem tenkrát mohla udělat. Poznávat příběhy lidí a pomáhat jim splnit sen o novém bydlení mě vždy lákalo. Tento obor jsem si zamilovala.  Má vytrvalost, pracovitost, a hlavně houževnatost mi pomohla dokázat sobě a ostatním, že na to mám. Zažívala jsem zklamání z nepovedeného obchodu, ale také mnohá odmítnutí. Zároveň jsem si také užívala úspěchy, kdy jsem byla jmenována u jedné z největších realitních kanceláří, jako nejlepší makléř roku v rámci celé České republiky.

Pro svou práci jsem si vybrala Realitní kancelář Dachi, protože má dlouholetou tradici a největší nabídku nemovitostí v Olomouci. Zajišťuji prodej developerských projektů, ale také prodej a pronájem domů, bytů a pozemků.

Práce mě baví a dává mému životu smysl. Není lepší pocit než poděkování od spokojeného klienta.

Svůj volný čas věnuji vzdělání v oboru realit a investic. Aby člověk uspěl, musí být vždy o krok napřed. Velice ráda cestuji a poznávám nová místa, jejich tradice a umění.  Velmi mě zajímá zdravý životní styl.

Reference

Poptávky mých klientů

Moje nejnovější nabídky

Jsme tady s Vámi už 30 let.
Máme nejširší nabídku v Olomouci a okolí.
Stará se o Vás tým 23 odborníků.
Jsme DACHI.
780
aktuálních nabídek
3850
prodaných nemovitostí
5269
realizovaných pronájmů
33
realizovaných projektů

Chcete vědět o nabídkách, které se nikde neinzerují?

Realitní kancelář DACHI s. r. o.

TELEFON
+420 736 532 201
E-MAIL
dachi@dachi.cz
NAVŠTIVTE NÁS NA ADRESE
Ztracená 34, 779 00 Olomouc