Markéta Dobrota

Realitní poradce
+420736 532 208
„Život je buď odvážné dobrodružství nebo nic”
(autor neznámý)

Životopis

Olomouc je moje rodné město, které miluji. Přesto jsem hned po dokončení školy odcestovala na zkušenou na opačný konec světa. Roky prožité v Austrálii pro mne byly především velkou školou života, a já jsem za ně nesmírně vděčná. Zároveň jsem měla příležitost v zahraničí uplatnit a dále rozvíjet své komunikační schopnosti, kreativitu, lidský přístup a férové jednání v manažerské pozici v oblasti prodeje. 

 Po sedmi letech mě to přivedlo zpět na rodnou hroudu. Pro práci realitního poradce jsem se rozhodla, protože ji vnímám jako možnost zúročit vše, čemu jsem se až dosud naučila. A proč DACHI? Neboť má dlouholetou, a stálou pozici na trhu s nemovitostmi, což o čemsi vypovídá. Současně její filozofii prodeje a přístupu ke klientům i spolupracovníků vnímám jako velmi blízkou mým hodnotám. 

Převážnou většinu volného času trávím sportem, cestováním a ochutnáváním dobrého jídla, a to vše nejraději se svým mužem a synem.

 

PS: To you guys who would prefer to communicate in English, please do not hesitate to contact me, it will be my pleasure to help you. Whether you need to rent, seeking to purchase or sell I can organize it for you from start to finish.

Poptávky mých klientů

Jsme tady s Vámi už 29 let.
Máme nejširší nabídku v Olomouci a okolí.
Stará se o Vás tým 23 odborníků.
Jsme DACHI.
780
aktuálních nabídek
3850
prodaných nemovitostí
5269
realizovaných pronájmů
33
realizovaných projektů

Chcete vědět o nabídkách, které se nikde neinzerují?

Realitní kancelář DACHI s. r. o.

TELEFON
+420 585 224 559
E-MAIL
dachi@dachi.cz
NAVŠTIVTE NÁS NA ADRESE
Ztracená 34, 779 00 Olomouc